Kultúra

Online filmy a seriály zadarmo

Dátum uloženia: 18 Jan 2019 15:37 
URL: http://www.filmplanet.sk

Popis: Sledujte najnovšie online filmy a seriály zadarmo na jednom mieste. Online filmy a online seriály to je FilmPlanet - Vaša planéta filmov zdarma.

Kľúčové slová: Online filmy a online seriály, 

Predávame garniže s príslušenstvom na montáž

Dátum uloženia: 07 Jan 2019 18:31 
URL: http://www.lacne-garnize.sk

Popis: Ponúkame Vám široký sortiment garníž a dodávame spolu s nimi potrebné príslušenstvo na ich montáž. Garniže tiež vieme vyrobiť na mieru podľa želania zákazníka. To všetko za skvelé ceny!

Kľúčové slová: garnize, lacne garnize, garnize predaj, lacnegarnize, drevene garnize, kovove garnize, 

Disc Jockey

Dátum uloženia: 21 Nov 2018 19:19 
URL: http://www.discjockey.sk

Popis: Hudba na svadbu - Svadobný DJ. Som skúsený Dj s bohatým hudobným pôsobením a vždy pripravený kedykoľvek odohrať Vašu svadbu, oslavu životného jubilea, ples, firemný večierok, stužkovú, banket, stretávku, uzavretú párty, spoločenskú a kultúrnu akciu.

Kľúčové slová: dj, svadba, disco, oslava, party, ozvucenie 

Fruits s.r.o.

Dátum uloženia: 28 Sep 2018 19:09 
URL: http://www.fruits.sk

Popis: Tvorba videí, tvorba animácie, loga, firemnej značky a ešte omnoho viac. Kontaktujte nás, sme tím skúsených profesionálov pripravených poskytnúť Vám fullservis v oblasti Vašej prezentácie. Tešíme sa na spoluprácu.

Kľúčové slová: video, hudba, marketing, webdizajn, bratislava, fruits, videoprodukcia, marketing, online marketing 

Akordy na kytaru

Dátum uloženia: 05 Nov 2017 22:05 
URL: http://akordiky.cz

Popis: Akordy na kytaru jsou jednou ze základních věcí, které se na kytaru používají. Stránky Akordíky.cz vám přinášejí přehled všech běžných kytarových akordů v několika hmatech, abyste je měli vždy po ruce a věděli jak je na kytaru zahrát.

Kľúčové slová: Akordy na kytaru, akordy, kytara, hra na kytaru 

Lekce kytary

Dátum uloženia: 05 Nov 2017 22:03 
URL: http://lekce-kytary.cz

Popis: Kde najít kvalitní lekce kytary u nás i v zahraničí. Internet dnes poskytuje mnoho možností. Udělali jsme srovnání mezi jednotlivými lekcemi kytary online a nabízíme vám naše poznatky. Hrát na kytaru je možné z pohodlí svého domova, tak proč to nezkusit.

Kľúčové slová: Lekce kytary, lekce kytary online, lekce na kytaru, kytara, hudba 

Audioknihy

Dátum uloženia: 07 Oct 2017 00:11 
URL: http://hardrocker.cz

Popis: Audioknihy nejen ty.. Spousta hudby pro všechny.

Kľúčové slová: audioknihy 

Volba prezidenta

Dátum uloženia: 24 Sep 2017 15:18 
URL: http://www.prezidentskevolby.wz.cz

Popis: Volba prezidenta České republiky. Kandidáti na prezidenta, ankety, články.

Kľúčové slová: prezidet, prezidentské volby, kandidáti na prezidenta, volba prezidenta 

Lekce kytary online

Dátum uloženia: 03 Sep 2017 21:48 
URL: http://nanastroj.cz

Popis: Kytarová škola NaNastroj.cz je nejobsáhlejší online výukový portál kytary v Čechách. Funguje od roku 2009 a zaměřuje se na výuku od úplných začátků po pokročilé techniky hry na kytaru. Lekce jsou relaizovány pomocí videí a jsou přehledně roztříděny.

Kľúčové slová: lekce kytary, škola kytary, hra na kytaru, kytara, kytarové lekce, akordy na kytaru, technika hry na kytaru 

Dominik Dán|slovenské krimi

Dátum uloženia: 28 Jul 2017 09:04 
URL: http://www.dominikdan.com

Popis: Máte radi detektívky a napínavé vyšetrovanie vraha? Pozrite si najlepšie detektívky zo slovenského prostredia od Dominika Dána zoradené chronologicky

Kľúčové slová: dominik dán, knihy dominik dan, postavy dominik dan 

Online Seriály Zdarma na SledujSerialy.sk

Dátum uloženia: 10 Jul 2017 02:30 
URL: http://sledujserialy.sk

Popis: Najlepšie online seriály zdarma. Všetky seriály na jednom mieste len u nás. SledujSeriály sa postará o vašu online zábavu, poď pozerať s nami.

Kľúčové slová: seriály, online seriály, 

Filmy online na KinoFilmy.EU

Dátum uloženia: 17 May 2017 18:32 
URL: http://www.kinofilmy.eu

Popis: Najnovšie filmy na pozeranie zadarmo. U nás nájdete filmy online. Pohodlné a online pozeranie filmov na nete.

Kľúčové slová: filmy 

ADOLF BENCA ACADEMIA

Dátum uloženia: 31 Jan 2017 15:35 
URL: http://www.adolfbenca-art.com

Popis: Adolf Benca - oficiálna stránka slovenského umelca svetového formátu. Akademický maliar, umelecká tvorba, umelecké diela, obrazy, výstavy, bibliografia, blog, plavajúce galérie, Matica Slovenská

Kľúčové slová: adolf benca, akademický, maliar, plavajúce galerie, akademia, academia, obrazy, vystavy, matica slovenska 

Medzinárodná hitparáda

Dátum uloženia: 27 Jul 2016 15:20 
URL: http://www.mysuperhit.com

Popis: Medzinárodná hitparáda slovanskej populárnej hudby, je hitparáda najlepších aktuálnych hitov v slovanských jazykoch. Hitparádu možno počúvať, a hlasovať na mysuperhit.com, alebo počúvať, cez partnerské rádiá.

Kľúčové slová: Medzinárodná, slovanská, hitparáda, populárnej, hudby,rock, pop, disco, dence,zábava, slovenská, česká, ruská, chorvátska, srbská, polská, ukrajinská, slovinská, macedónska hudba 

La Plata Production | LaPlataRecords.sk

Dátum uloženia: 10 Mar 2016 09:57 
URL: http://laplatarecords.sk

Popis: Vydávanie hudobných nosičov, mastering, manažment hudobných kapiel a organizovanie koncertov, video produkcia.

Kľúčové slová: nahrávacie štúdio, nahrávanie cd, digitálna distribúcia hudby, mastering, nahrávacie štúdio Bratislava, hudobné vydavateľstvo, nezávislé hudobné vydavateľstvo, hudobné vydavateľstvo Slovensko 

Filmy ke zhlédnutí zadarmo

Dátum uloženia: 28 Oct 2015 13:27 
URL: http://filmy-zdarma-online.webnode.cz

Popis: Online filmy ke zhlédnutí zadarmo pro vás. Na portále filmy-zdarma-online.webnode.cz najdete mnoho nových a velmi dobrých filmů ke zhlédnutí. Na filmy se můžete dívat kdykoli a odkudkoli, kde budete mít dostatečně rychlé a kvalitní připojení k internetu.

Kľúčové slová: filmy zdarma, filmy online, filmy ke zhlédnutí 

Peter Ondrášech - Fotograf

Dátum uloženia: 14 Oct 2015 15:07 
URL: http://www.peterondrasech.sk

Popis: Umelecký fotograf so zameraním na svadby, portréty a modelingové fotky. Profesionálne fotografické služby pre vašu svadbu, rodinnú oslavu, alebo firemnú akciu v Považskej Bystrici a okolí.

Kľúčové slová: fotograf, svadby, portréty, považská bystrica, fotky, rodinné, firemné, umelecké, promócie, umelecký fotograf, akcie, školské, fotograf považská bystrica, fotenie, fotografie detí 

Klavirista pre vašu akciu

Dátum uloženia: 18 Jun 2015 16:34 
URL: http://www.pianista.sk

Popis: Oživte prostredie na vašej svadbe, oslave, spoločenskej akcií alebo vo vašom podniku lahodnými tónmi klavíra. Klavirista so skúsenosťami s takýmto typom hrania je tu len pre Vás.

Kľúčové slová: klavirista, kaviareň, reštaurácia, svadba, oslava 

Nadačný Fond Medzinárodného fóra mládeže

Dátum uloženia: 27 Apr 2015 14:38 
URL: http://www.forum-festival.com

Popis: Organizovanie tanečných festivalov pre deti a mládež. Koncerty sa konajú v celej Európe. Napríklad vo Piešťanoch, Rimini, Viedni, Prahe, Paríži. Víťazi festivalov dostane dotácie na účasť na hlavnom pódiu v Disneylande v paríži a na lodi na ceste po Stredozemnom mori.

Kľúčové slová: hudební festival s účastí v Disneylandu, hudební a taneční festival dětí, festival mládeže v Praze, hudební festival dětí a mládeže v Praze 

Múzeum Petržalského opevnenia

Dátum uloženia: 04 Mar 2015 13:44 
URL: http://mpo.sk

Popis: Sme múzeom predvojnového Československa a jeho masívneho pevnostného systému postaveného na obranu suverenity spoločného štátu proti rozpínajúcej sa nacistickej ríši. Pancierové strieľne, masívne železobetónové stavby, dobové zbrane a špeciálne pevnostné zbrane a vybavenie.

Kľúčové slová: Bunker , Bratislava pamiatky , Národné historické múzeum , múzeá , múzeum , výstavy , akcie Bratislava , robiť Bratislava , zábavu v Bratislave , Slovensko atrakcie, Bratislava atrakcie 

Šašo Maroš - NajlepsiSaso.sk

Dátum uloženia: 22 Sep 2014 19:29 
URL: http://www.najlepsisaso.sk

Popis: Šašo Maroš má za sebou viac ako 5500 vystúpení a dvadsať rokov skúseností. zabáva štuplíčky a štuplíkov po celom Slovensku, stačí len zavolať na šašomobil. Bonusom sú jednoduché kúzla a modelovanie balónov.

Kľúčové slová: Šašo, vystúpenia, zábava 

Top knihy 2014

Dátum uloženia: 20 Jun 2014 09:17 
URL: http://www.citaj.to

Popis: Top knihy roku 2014 vo forme nezávislých knižných recenzií. Knižné novinky prehľadne spracované a roztriedené do žánrov (scifi, fantasy, romantické, krimi, dobrodružné, pre dety) a dátumu zverejnenia recenzie.

Kľúčové slová: top, knihy, recenzie, novinky, knižné 

Maliarske potreby, farby, laky Bratislava

Dátum uloženia: 13 May 2014 11:05 
URL: http://www.farlesk.sk

Popis: Farlesk je najväčšia predajňa maliarskych a natieračských potrieb v Bratislave. Na trhu pôsobíme už 20 rokov. Špecializujeme sa na maloobchod aj veľkoobchod s farbami, miešanie farieb a omietok na mieru a kompletné poradenstvo ohľadom farieb a lakov.

Kľúčové slová: maliarske potreby, maliarske potreby bratislava, predajne farby laky bratislava, farby laky, farby laky bratislava, interiérové farby, miešanie farieb, miešanie farieb bratislava, predaj farieb bratis 

RaVa Band – hudobná skupina

Dátum uloženia: 14 Mar 2014 18:51 
URL: http://www.ravaband.sk

Popis: Sme trojčlenná hudobná skupina z okolia Kysuckého Nového Mesta. Hráme hudbu pre všetky generácie. Dokážeme zabaviť ľudí na svadbách, firemných oslavách, plesoch, jubileách, rodinných oslavách atď. Máme široký výber slovenských i českých ľudových piesní.

Kľúčové slová: hudobná skupina, hudba, zábava, svadby, firemné oslavy, plesy, rodinné oslavy 

Magistra História

Dátum uloženia: 03 Feb 2014 16:36 
URL: http://www.magistra-historia.sk

Popis: Magistra História - učiteľka života, svetlo pravdy. Zaostrené na tajomstvá, záhady a pravdy dejín. Historický súboj o srdce lady - nová zoznamka, súťaž o najlepší komiks. Možnosť realizovať sa v súťaži Historický príbeh. Vyjadrenie názoru na kontroverzné otázky v dejinách.

Kľúčové slová: dejiny, história, komiks, zoznamka, tajomstvá, záhady, PR článok, reklama 

Opera Slovakia

Dátum uloženia: 03 Jan 2014 13:18 
URL: http://www.operaslovakia.sk

Popis: Slovenský informačno-publicistický operný portál, ktorý monitoruje slovenské operné dianie s presahom do zahraničia. Prinášame nielen aktuálne operné novinky, ale aj pohľad do histórie, rozhovory s opernými hviezdami, recenzie, komentáre a iné.

Kľúčové slová: opera, opera Slovakia, opera Slovensko, opera na Slovensku, operná ária, obsah opery 

Oksa production

Dátum uloženia: 05 Dec 2013 08:17 
URL: http://www.oksa.sk

Popis: Ponúkame ozvučenie kulturno spoločenských podujatí, autodoprava, ubytovanie Duchonka, energetika, prenájom hudobných nástrojov, Mayer sound, umelecká agentúra.

Kľúčové slová: Ozvucenie, umelecka agentura, ubytovanie, mayer sound, autodoprava, prenajom hudobnych nastrojov, autodoprava, energetika 

Vstup voľný

Dátum uloženia: 10 Oct 2013 12:16 
URL: http://www.vstupvolny.sk

Popis: Informačný portál o podujtiach na slovensku s voľným vstupom. Kultúrne a športové podujatia, koncerty, výstavy, hody, vinobrania, jarmoky a trhy, gastro podujatia. Možnosť bezplatne pridávať nové podujatia našich miest a obcí.

Kľúčové slová: Kultúrne a športové podujatia, koncerty, výstavy, hody, vinobrania, jarmoky a trhy, gastro podujatia. 

OnlineKino - Filmy ZADARMO a ONLINE

Dátum uloženia: 31 Jul 2013 12:59 
URL: http://onlinekino.tym.sk

Popis: Sledujte filmy ZADARMO, ONLINE a NEOBMEDZENE. Každý týždeň, nové filmy! Keď chcete pridať na stránku film, ktorý ste nevideli, napíšte mi na mail: damian.dlugosch@gmail.com Sledujte nás hneď!

Kľúčové slová: Filmy zadarmo, filmy, filmy online, filmy zadarmo a online 

 Fotky Slovensko

Dátum uloženia: 23 Jul 2013 13:04 
URL: http://www.photo-pictures-slovakia.com

Popis:  Profesionálne fotografie slovenskej krajiny vo vysokom rozlíšení. 

Kľúčové slová: fotky Slovensko, foto Slovensko, fotografie 

Antikvariát 5D

Dátum uloženia: 17 May 2013 17:08 
URL: http://www.antikvariat-5d.sk

Popis: Trhovisko pre použité, vypredané a vzácne knihy Nabiedka slovenských antikvariátov z miest: Banská Bystrica, Bardejov, Bratislava, Košice, Levice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prievidza, Stará Ľubovňa, Topoľčany, Trenčianske Teplice, Trenčín, Žilina.

Kľúčové slová: knihy 

Mário Volek - profesionálny svadobný fotograf

Dátum uloženia: 16 Apr 2013 17:29 
URL: http://www.weddingart.sk

Popis: Profesionálny svadobný fotograf poskytujúci služby na kľúč. Kompletná reportáž z celej, alebo len vybraných častí svadby. Klasické fotografie, fotoknihy, tlačené plátna, ručne maľované obrazy...

Kľúčové slová: profesionálny svadobný fotograf, svadobný fotograf, svadobné fotografie 

Kapela na svatbu - živá hudba

Dátum uloženia: 01 Mar 2013 13:16 
URL: http://kapelahudba.webnode.cz

Popis: Zajistíme vám kapelu pro váš maturitní ples, živou hudbu pro vaše taneční, prodloužené, firemní večírky nebo třeba i rodinné oslavy. Hudební produkce je nezbytnou součástí svatebního veselí. Kapela dotváří atmosféru významného dne.

Kľúčové slová: kapela,hudba,hudební skupina,živá,taneční,tanzmusik 

Ruský bál

Dátum uloženia: 11 Feb 2013 14:27 
URL: http://www.ruskybal.sk

Popis: Zažite neopakovateľnú atmosféru a zábavu, bohatý program, chutné jedlá slovenskej a ruskej kuchyne na Ruskom bále v Bratislave.

Kľúčové slová: kultúra, zábava, ples, bál, kultúrne podujatia, hudba, koncerty, tanec, kultúra v regiónoch 

Mares Art Studio/ Gallery

Dátum uloženia: 13 Dec 2012 21:07 
URL: http://www.maresart.sk

Popis: galéria, maľba, kresba, grafika, fotografia, Reklama- grafický design, polygrafické, reprografické služby, tvorba, výroba, predaj obrazov, Interiérový design- Wall painting- imaginatívne a dekoratívne maľby na stenu, Kurzy kreslenia, maľovania, kreatívne podujatia, projekty

Kľúčové slová: Kurzy, kreslenia, malovania, bratislava, základy, kresba, malba, olejomalby, akrylu, akvarelu, postupy, návody, ako sa kreslí, obrazy, krúžok, výtvarné, techniky, kreatívne, tvorivé, dielne, ateliér,  

Vianočné trhy Šurany 2012

Dátum uloženia: 26 Nov 2012 15:15 
URL: http://www.tonabeach.sk

Popis: Rozhodli sme sa pre Vás pripraviť netradičné Vianočné trhy na pláži TONA BEACH v Šuranoch v dňoch 14. – 15. 12. 2012 od 10h – do 22h, kde vystúpia ľadové medvede a takisto bude pripravený bohatý vianočný program.

Kľúčové slová: tona, beach, plaz, kupalisko, prirodne jazero 

Chuck Norris životopis

Dátum uloženia: 29 Aug 2012 13:19 
URL: http://chucknorris.sk

Popis: Chuck Norris je legenda. Je nesmrteľný, neomylný a k tomu úžasný herec. Všetko, čo ste sa o ňom chceli dozvedieť nájdete na našich stránkach. Od skvelých vtipov až po hercov životopis.

Kľúčové slová: Chuck Norris, Chucknorris.sk, Chucknorris.sk, Chucknorris.sk, Vtipy Chuck Norris, Herec Chuck Norris, Chuck Norris životopis 

Jamesbond.sk

Dátum uloženia: 22 Aug 2012 13:14 
URL: http://jamesbond.sk

Popis: Pre všetkých fanúšikov filmov o agentovi 007 Jamesovi Bondovi máme dobrú správu! Naše nové stránky vám pripomenú niektoré už zapadnuté zábery alebo vás zoznámi s históriou a príbehom jednotlivých filmov.

Kľúčové slová: Jamesbond.sk, Jamesbond.sk, Jamesbond.sk, James bond, Bondovky, Agent 007, Filmy James bond 

Rytmus web

Dátum uloženia: 04 Aug 2012 12:33 
URL: http://rytmusweb.eu

Popis: fan stránka slovenského úspešného interpreta menom Patrik "rytmus" Vrbovský.Klipy,texty piesní a množsvo zaujímavých noviniek nielen o Rytmusovi.

Kľúčové slová: rytmus 

Top Film

Dátum uloženia: 03 Aug 2012 15:27 
URL: http://topfilm.sk

Popis: Web plný filmových noviniek,režisérov, hercov a všetkého čo k filmu patrí.

Kľúčové slová: online filmy,filmy 

Lucie.sk

Dátum uloženia: 25 Jul 2012 17:28 
URL: http://lucie.sk

Popis: Lucie Bílá je jednou z najpopulárnejší českých speváčok. Na nasom blogu sa dozviete veľa zaujímavých informácií o jej živote a tvorbe. Okrem toho sa u nás môžete pozrieť na texty jej najznámejších piesní.

Kľúčové slová: lucie bila, lucie.sk, Lucie Bílá texty 

Hudbanastiahnutie.sk

Dátum uloženia: 04 Jul 2012 14:01 
URL: http://hudbanastiahnutie.sk

Popis: Hľadáte hudbu na stiahnutie z internetu zadarmo? Navštívte náš web, na ktorom sa dozviete, kde si môžete legálne stiahnuť jednotlivé pesničky, ale aj celé albumy tuzemských, ale aj zahraničných interpretov.

Kľúčové slová: hudba na stiahnutie zadarmo, hudba na stiahnutie 

Vampire diaries online

Dátum uloženia: 04 Jul 2012 13:20 
URL: http://vampirediaries.sk

Popis: Na našom webe nájdete veľké množstvo zaujímavých informácií o obľúbenom americkom seriál Vampire Diaries. Ten je vysielaný na českej televízii Nova, ale môžete sa na neho pozrieť aj na stránkach Amazonu.

Kľúčové slová: vampire diaries online, vampirediaries.sk 

Sdružení pražských malířů

Dátum uloženia: 05 Jun 2012 13:59 
URL: http://www.sdruzenimaliru.cz

Popis: Provoz sdružení malířů.

Kľúčové slová: výtvarné umění, malby, kresby, malba, kresba, umělci, umělkyně 

Umělecká agentura KETTNER HUDBA

Dátum uloženia: 04 Jun 2012 15:06 
URL: http://www.kettner-hudba.cz

Popis: Umělecká agentura KETTNER HUDBA sdružuje větší počet předních, především českých kapel a umělců. Od folklorní hudby po rock´n´roll, to je rozsah muzikálních žánrů, v jejichž rámci u nás můžete vybírat hudební skupiny pro oživení Vašich akcí. Vysoká hudební kvalita skupin je u nás samozřejmostí.

Kľúčové slová: Umělecká agentura, živá hudba, české kapely, kouzelníci, moderátoři, folklorní soubory  

Internetový obchodný dom Onpira.sk

Dátum uloženia: 13 May 2012 23:13 
URL: http://www.onpira.sk

Popis: Tovar pre dom a domácnosť, záhradný nábytok, servírovacie stoly, záhradné hojdačky, záhradné grily a grilovacie náradie a sady. Ďalej máme v ponuke tlakové postrekovače, priemyselné vysávače, vysávače na popol, bezdotykové odpadkové koše, pohony brán.

Kľúčové slová: gril,záhradny gril,gril na uhlie,gril na drevené uhlie,vysávač,priemyselný vysávač,výrobnik cukrovej vaty,postieľka pre psa,klietka,voliéra,klietka pre psa,boxovací panák,menič,výrobník popcornu, navi 

Miro Smajda

Dátum uloženia: 13 Apr 2012 13:14 
URL: http://mirosmajda.sk

Popis: Máte radi Miru Šmajdu? Tento talentovaný mladý spevák zažíva úžasné obdobie, pretože sa mu neuveriteľne darí na české, slovenské, ale hlavne svetovej hudobnej scéne. Navštívte náš portál, aby ste sa dozvedeli viac!

Kľúčové slová: Miro Smajda zivotopis, Miro Smajda, Smajda Miro, Smajda, Miro Smajda Eurovizia 

Klavír a piano

Dátum uloženia: 02 Apr 2012 12:13 
URL: http://klavir.sk

Popis: Prehľadný portál zaoberajúci sa hudbou a nástrojmi - špeciálne klavírom. Chcete si kúpiť klavír a neviete, podľa čoho vyberať? Alebo by ste sa len radi dozvedeli nejaké zaujímavé informácie? Sme tu pre Vás.

Kľúčové slová: Klavír a piano, Klavír, Piano, Hra na klavír, Hra na piano, Klavír predaj, Klavírne krídlo 

Michael Petrus - portfólio

Dátum uloženia: 01 Apr 2012 14:41 
URL: http://www.michaelpetrus.com

Popis: Portfólio ilustrátora, komiksového kresliara a storyboardisty Michaela Petruse.

Kľúčové slová: lustrátor, komiksový kresliar, kresliar, komiks, portfólio, výtvarník, storyboardy, grafika, design, profesionálne, tlače, e-shop, umelec 

Energetické porasty

Dátum uloženia: 31 Mar 2012 12:26 
URL: http://www.energetickeporasty.sk

Popis: Energetické porasty : Zakladanie, pestovanie a ekonomika | rýchlorastúci topoľ, vŕba a štiepka. Príprava plochy, výber stanovišťa

Kľúčové slová: energeticke porasty, energeticke, rychlo rastuci topol, rýchlorastúci topoľ, vrba, energeticke porasty, rýchlorastúca vŕba, porasty, stiepka, štiepka, rychlo, rastuca 

Stiahnutie knihy

Dátum uloženia: 26 Mar 2012 18:18 
URL: http://knihynastiahnutie.sk

Popis: Prehľadný portál o knižkách a čítaniu všeobecne. Recenzia na najmodernejšie čítačky dokumentov a niekoľko najzaujímavejších knižných titulov. Ďalej sú tu predstavené možnosti čítania na rôznych zariadeniach.

Kľúčové slová: knihy na stiahnutie, knihy, knihynastiahnutie.sk, stiahnutie knihy 

Top filmy

Dátum uloženia: 24 Feb 2012 12:01 
URL: http://topfilmy.sk

Popis: Či už ste filmový gurmán alebo si len radi občas pozriete film určite ste už niekedy narazili na problém s výberom filmu. A práve na to existuje naša stránka. Môžete u nás nájsť množstvo recenzií a trailerov.

Kľúčové slová: Top filmy roka, top filmy, filmy, filmy online, Nové online filmy 

Zpěvačka Bartosova

Dátum uloženia: 22 Feb 2012 12:09 
URL: http://ivetabartosova.sk

Popis: Táto stránka je venovaná vynikajúcej speváčke a známej českej osobnosti, Ivete Bartošovej. Táto úspešná speváčka za svoj život nazbierala mnoho ocenení a táto stránka slúži na ponúkanie informácii o jej živote.

Kľúčové slová: iveta bartosova, bartosova, zpěvačka bartosova, herečka bartosova, bartosova iveta 

Program kin a divadiel

Dátum uloženia: 22 Feb 2012 10:58 
URL: http://programkin.sk

Popis: Na našej stránke sa môžete dočítať program kín a divadiel vo vašom meste. Ak máte radi divadlá a kiná tak sa vám naša stránka bude určite páčiť a dozviete sa na nej niečo nové. Tak neváhajte a kliknite.

Kľúčové slová: program kin a divadiel, program kin, program divadiel, program divadiel v bratislave, kina program  

Axel artist dance company- tanec a akrobacia

Dátum uloženia: 16 Feb 2012 20:50 
URL: http://www.axelartist.com

Popis: Tanec, artistika, akrobacia, show každého druhu na každú príležitosť, ako aj tvorba akrobatických a tanečných vystúpení prispôsobených práve Vám a prepracovaných do posledného detailu.

Kľúčové slová: akrobacia,artistika,akrobatické vystúpenie,tanečné a muzikálové vystúpenie,show na mieru,vzdušná akrobacia,hadie ženy,hltači ohňa, ohňová show, auto moto show 

Predaj domu

Dátum uloženia: 16 Feb 2012 14:10 
URL: http://domnapredaj.sk

Popis: Na tejto stránke sa dozviete všetko čo by ste mali vedieť ak ste sa rozhodli kúpiť si dom. Od domov na predaj, cez domy na kľúč v našich článkoch vás prevedieme všetkým potrebným na to aby ste si vybrali dobre.

Kľúčové slová: domy na predaj, predaj domu, lacne domy 

Živá hudba - vychutnejte si hudbu naživo

Dátum uloženia: 14 Feb 2012 04:14 
URL: http://zivahudbamissiband.cz

Popis: Živá hudba zajistí vašim hostům nevšední zážitek, ať už pořádáte rodinnou oslavu, svatbu či jinou společenskou akci. Nebojte se si pozvat živou hudbu a překvapit své přátele. Živá hudba Missi Band vám splní každé hudební přání.

Kľúčové slová: živá hudba,hudba naživo,Missy Band 

Guetta David

Dátum uloženia: 13 Feb 2012 16:22 
URL: http://davidguetta.sk

Popis: David Guetta je jednoducho legenda. Tento známy house producent a DJ, ktorý začínal v nočných kluboch naozaj stojí za vypočutie. Pozrite sa na stránky o Dávidovi Guettym a prečítajte si o jeho diele i živote viac.

Kľúčové slová: David Guetta, Guetta David, David Guetta hity 

Spevácka šou Hlas ČeskoSlovenska

Dátum uloženia: 07 Feb 2012 11:26 
URL: http://hlas.info

Popis: Choď za hlasom, bolo heslo šou Hlas Československa. Tu nájdete neoficiálne fanstránky súťaže, novinky, videá, čo sa kde hovorí a tiež pár vedľajších článkov k téme. Informácie aj o porotcoch súťaže.

Kľúčové slová: hudba, Hlas, Hlas ČS, hlas Česko Slovenska, Markíza, Nova, speváci, dara Rolins, Rytmus, Michal David, Patrik Vrbovský, Josef Kolář, Pepa Kolář 

Eminem

Dátum uloženia: 15 Jan 2012 18:54 
URL: http://eminem.sk

Popis: Eminem je jeden z najznámejších rapperov vôbec. Táto hviezda jasnoucí už niekoľko rokov stále vydáva nové albumy je obľúbenou ikonou rapperov i hip hoperov. Pozrite sa na stránky, ktoré Vám o ňom povedia viac.

Kľúčové slová: Eminem, Hip hop, Eminem rap 

Švihlé básně - Poezie nevšedního dne

Dátum uloženia: 17 Dec 2011 22:58 
URL: http://www.poezie.psychiatr.org

Popis: Básně Christiana Morgensterna, Egona Bondyho, Jaroslava Pížla, Petra Nikla, Ondřeje Trojana, Charlese Baudelaira, Gottfrieda Benna a Svatopluka Čecha.

Kľúčové slová: báseň,básně,poezie,poesie,christian morgenstern,egon bondy,jaroslav pížl,petr nikl,ondřej trojan,charles baudelaire,gottfried benn,svatopluk Čech,morgenstern,bondy,pížl,nikl,trojan,baudelaire,benn 

Online filmy

Dátum uloženia: 05 Dec 2011 15:48 
URL: http://film-online.sk

Popis: Filmy online zdarma sú všetky filmy, dostupné na pozeranie cez internetové prehliadače, prostredníctvom internetu. Videá filmov sú vkladané pomocou tzv. embed kódov a prehrávané zväčša pomocou flash playerov.

Kľúčové slová: film, filmy, online filmy, video, kina, kino filmy, trailery, videa, kultura 

Kinotip Filmy

Dátum uloženia: 06 Nov 2011 20:29 
URL: http://kinotipfilmy.cz

Popis: Online filmy ke shlédnutí zcela zdarma

Kľúčové slová: online filmy, filmy zdarma, on-line filmy, filmy online ke shlédnutí zdarma, online filmy zdarma 

Hip hop Čistychov

Dátum uloženia: 05 Nov 2011 21:05 
URL: http://cistychov.sk

Popis: Daniel Chládek alias "Čistychov" je populárny slovenský rapper, ktorý je známy z pôsobenia v hudobných skupinách LUZA a Názov Stavby. Okrem toho sa Čistychov venuje sólovej dráhe a spolupráci s Miky Mora a Zverina.

Kľúčové slová: Čistychov, hip hop, hip hop Čistychov 

Galéria obrazov

Dátum uloženia: 25 Oct 2011 09:53 
URL: http://www.obrazyolejomalby.sk

Popis: Predajná galéria obrazov ponúka širokú škálu motívov ručne maľovaných olejomalieb za priaznivé ceny. Kvalitné interiérové dekorácie. Moderné obrazy, abstraktné obrazy, viacdielné obrazy, krajinky, moderné umenie, kvalitné reprodukcie, kvety, černobiele obrazy, maľba z fotografie. Skvelý darček!

Kľúčové slová: olejomaľby, dekorácie interiéru, reprodukcie, originálny dar, moderné umenie, obraz z fotografie, darčekové predmety, abstraktné obrazy, portréty, malba z fotografie, kvalitné obrazy, galéria 

Muvi filmový magazín

Dátum uloženia: 21 Oct 2011 16:10 
URL: http://zaujimavosti.net

Popis: Filmový magazín Muvi o novinkách v našich kinách, premiérach, aj nových filmoch. O hercoch a ich aktuálnej práci, nakrúcaní, dohadoch, k tomu videá a ukážky noviniek, či zaspomíname na filmovú klasiku

Kľúčové slová: Východná, festival, folklór, tance, obec, cestovanie, fotografie, Tatry, kriváň, Vysoké Tatry, cestovanie, travel, obecné, kostol, ubytovanie, doprava, Važec, Štrba, 

RockDivision - The Rock n roll radio 

Dátum uloženia: 21 Oct 2011 13:01 
URL: http://www.rockdivision.sk

Popis: Internetové rockové rádio vysielajúce v 24 hodinovom formáte. Informácie zo sveta hudby, videá, novinky, koncerty a festivaly. Rock, glamrock, punk, heavy metal, hardrock, rockabilly, stonerock. CDaDVD

Kľúčové slová: heavy metal, hard rock, classic rock, punk rock, hard core, guitar heroes, new metal, metal core, rock, rock and roll, rockabilly, koncerty, festivaly, cd , dvd, vinyl, recenzie, novinky 

Disney Channel

Dátum uloženia: 17 Oct 2011 15:02 
URL: http://disneychanel.info

Popis: Zaujímavé informácie o stanici Disney Channel a o všetkých seriáloch, ktoré vysiela.

Kľúčové slová: disney, channel, informácie, seriály, vysiela, zaujímavé 

Peha

Dátum uloženia: 27 Sep 2011 11:23 
URL: http://pehaweb.sk

Popis: Prejdite sa históriou s populárnou prešovskej skupinou Peha. Vypočujte si ich najlepšie piesne a prečítajte si novinky o tejto slovenskom skupine, ktorá ako jedna z mála oslavuje stálej úspechy doma iv zahraničí.

Kľúčové slová: peha, skupina peha, hudobná skupina 

Alessis

Dátum uloženia: 17 Sep 2011 16:03 
URL: http://www.alessis.sk

Popis: Skupina Alessis sa už niekoľko rokov aktívne venuje živej hudbe.Našou hlavnou sférou je prezentácia živej hudby na svadbách ale aj iných kultúrnych podujatiach.

Kľúčové slová: alessis, živá hudba na svadbu, svadba, hudba na vešeľe, kapela na svadbu, muzika, oslavy, ozvučovanie, podujatia, sabinov hudba 

Maliar a výtvarník Drahoslav Solta

Dátum uloženia: 23 Aug 2011 13:18 
URL: http://drahoslav-solta.com

Popis: Prezentačný web českého maliara a výtvarníka Drahoslava Soltu, ktorý sa venuje maľbe, sochárstvo, kresbe, grafike, umeleckému vzdelávaniu a arteterapia. Má rad úspešných výstav a pracuje pre galeristov na celom svete.

Kľúčové slová: Drahoslav Solta, maliar, obrazy, galéria, výstava, 

mifischART.com - Michal Fischer

Dátum uloženia: 29 Jul 2011 10:03 
URL: http://www.mifischart.com

Popis: Ak potrebujete zútulniť Vašu obývačku zaujímavým kúskom umenia, ak máte slabosť pre výtvarné umenie, alebo len potrebujete vytvoriť leták, plagát, či oznámenie, tak ste na správnom mieste.

Kľúčové slová: umenie, obrazy, portréty, moderné umenie, akty, krajinky, pozvánky, letáky, propagačné materiály, plagáty, svadobné oznámenia, Bc. a Mgr. oznámenia, fotomontáže 

Umelecké medovníky, maľby

Dátum uloženia: 28 Jul 2011 15:55 
URL: http://medovniky.hostei.com

Popis: Výroba umeleckých medovníkov pre každú príležitosť, maľované medovníky, 3D medovníky, torty, olejomaľby, maľby na textil, aranžmá. Potešte svojich blízkych sladkým darčekom, ktorý poteší i oči. Darujte im medovníček rôznych tvarov, vhodný pre každú príležitosť, životnú a rodinnú udalosť.

Kľúčové slová: medovníky,maľby,aranžmá, umelecké medovníky,maľby na medovníky,maľované medovníky,3D medovníky,olejomaľby,Nitra,Pribilincová,maľby na textil,drôtovanie,drôtované vajíčka,drôtovacia technika,torty 

Rádio WOW

Dátum uloženia: 27 Jul 2011 15:33 
URL: http://www.radiowow.sk

Popis: Rádio WOW vysiela 24 hod denne program pre všetky generácie, ako regionálne rádio zaujme skutočne každého. Vysiela na frekvencii 90,4 MHz Bánovce nad Bebravou s pokrytím hornej nitry v trencianskom kraji (500 watt) z ktorej ho počúva 14.000 ľudí denne (prieskum MEDIAN SK).

Kľúčové slová: radio, radio wow, radio banovce, banovce nad bebravou, lokalne radio, reginalne radio, radia, m technologies, radio 90,4 Mhz, wow 

Dr. House online ke shlédnutí zdarma

Dátum uloženia: 27 Jul 2011 14:31 
URL: http://www.dr-house-online-shlednuti.cz

Popis: Je zde pro Tebe připraven Dr. House online ke shlédnutí zdarma, všechny jeho epizody a díly. Dále stránky Dr. House online ke shlédnutí nabízí také přehled všech hlavních postav ze seriálu a jejich popis a charakteristiku.

Kľúčové slová: dr house,house,online,shlednuti,zdarma,cesky,serial,epizody,dily,serie 

Filmová databáze - Fida.cz

Dátum uloženia: 17 Jul 2011 21:56 
URL: http://www.fida.cz

Popis: Filmová databáze, filmové novinky, recenze filmů, trailery, teasery, filmy online, filmy ke stažení

Kľúčové slová: filmy, trailery, osobnosti, herec, filmová databáze, titulky, recenze filmů, filmové novinky, filmy online, ke shlédnutí, ke stažení 

MUSEUM.CZ - rozcestník českých muzeí

Dátum uloženia: 16 Jul 2011 21:35 
URL: http://www.museum.cz

Popis: Museum.cz ponúka prehľad a detailné informácie o všetkých dostupných múzeách ktoré sa nachádzajú v Českej republike, ďalej aktuality z oblasti múzeí, informácie a múzejných akciách.

Kľúčové slová: muzeum, muzea, museum 

Orel foto

Dátum uloženia: 13 Jul 2011 16:07 
URL: http://www.fotobezhranic.mypage.cz

Popis: Profesionálny fotograf ponúka fotografovanie svadieb, rodinných i firemných osláv, školských fotografií a tabiel aj zhotovovanie portrétnych fotografií.

Kľúčové slová: OREL FOTO, Lukáš Orel, fotograf, profesionálny fotograf, súkromný fotograf, svadobný fotograf, portréty, exteriérní fotografie, školské fotografie, fotografie na tablá, fotografovanie osláv 

Tanzmusik - kapela živá taneční hudba

Dátum uloženia: 01 Jun 2011 09:41 
URL: http://www.metropolmusic.eu

Popis: Tanzmusik - kapela živá taneční hudba - Výběr repertoáru je vždy podřízen konkrétnímu složení posluchačů a zahrnuje široké spektrum českých a zahraničních skladeb, evergreeny i současnou populární hudbu.

Kľúčové slová: kapela,hudba,hudební skupina,živá,taneční,tanzmusik 

Duo - kapela živá taneční hudba

Dátum uloženia: 01 Jun 2011 09:40 
URL: http://metropolmusic.webnode.cz

Popis: Výběr repertoáru je vždy podřízen konkrétnímu složení posluchačů a zahrnuje široké spektrum českých a zahraničních skladeb, evergreeny i současnou populární hudbu.

Kľúčové slová: kapela,hudba,hudební skupina,živá,taneční,tanzmusik 

AE - kapela živá taneční hudba

Dátum uloženia: 01 Jun 2011 09:39 
URL: http://www.metropol.ic.cz

Popis: AE - kapela živá taneční hudba hraje český a internacionální repertoár - ( od rock´n´rollu, disco hitparády až po českou lidovku ) pro posluchače každého věku z České republiky a zahraničí.

Kľúčové slová: kapela,hudba,hudební skupina,živá,taneční,tanzmusik 

Duo Metropol - kapela živá taneční hudba

Dátum uloženia: 01 Jun 2011 09:38 
URL: http://www.metropolmusic.cz

Popis: Duo METROPOL - kapela z Brna, která hraje český a internacionální repertoár - ( od rock´n´rollu, disco hitparády až po českou lidovku ) pro posluchače každého věku z České republiky a zahraničí.

Kľúčové slová: kapela,hudba,hudební skupina,živá,taneční,tanzmusik 

Letné festivaly

Dátum uloženia: 31 May 2011 18:06 
URL: http://www.festivaly.sk

Popis: Kalendár všetkých festivalov na Slovensku a v strednej Európe.

Kľúčové slová: festivaly, hudobné festivaly, festivaly 2011, letné festivaly 

peťovakresba - portrét ako originálny darček

Dátum uloženia: 16 May 2011 19:05 
URL: http://www.petovakresba.sk

Popis: Kreslím klasické portréty na výkres ceruzami a maľujem tzv. ,,pop art,, portréty na plátno akrylovými farbami na objednávku podľa fotografie. Rozmer od A4 až po A1, prípadne vlastný vyhovujúci rozmer na želanie. Kresby posielam na dobierku už zarámované až k Vám domov. Rámovanie už v cene.

Kľúčové slová: Peter Zjavka, kreslím portréty, kreslenie portrétov, kreslený portrét, kreslené portréty, portrét podľa fotografie, portrét na objednávku, petovakresba, portrét ako originálny darček, kresba 

Petr Ševčík Superstar news

Dátum uloženia: 13 Apr 2011 16:52 
URL: http://petrsevcik.net

Popis: Fanstránky Petra Ševčíka, finalistu ČS Superstar. Talentovaný spevák z Brna ukázal výnimočný spev na druhý pokus, opäť očaril porotu a získal si množstvo fanúšikov. Novinky, videá a zaujímavosti...

Kľúčové slová: Petr Ševčík, Ševčík, Superstar, Česko Slovensko, fansite, fanstránky, hudba, spev, spevák, Queen, rock, Flow of Voices, kvarteto, hlas, celebrita, Idol, fanklub, hudobné, video, Markíza, Nova 

Buastný.cz - nový portál osobného rozvoja

Dátum uloženia: 11 Apr 2011 16:12 
URL: http://www.budstastny.cz

Popis: Web pre ludi, ktorí chcú zmenu, žiť a užívať si život. Články, príbehy, aktuality, fórum, diskusie. To všetko s ľuďmi, ktorí dokázali naplniť svoj život bohatstvom, láskou a šťastím.

Kľúčové slová: osobni rozvoj, Zdenka Jordanová, tantra, hooponopono, feng shui 

Fairbooks.sk - Novinky zo sveta kníh

Dátum uloženia: 26 Feb 2011 19:06 
URL: http://fairbooks.sk

Popis: Máte rady knihy? Prečítajte si zaujímavé članky zo sveta kníh - novinky, informácie a recenzie nájdete na našej stránke.

Kľúčové slová: emerald atlas, kniha 

Emerald atlas

Dátum uloženia: 26 Feb 2011 18:29 
URL: http://www.emerald-atlas.sk

Popis: Kniha “Emerald Atlas : The Books Of Beginning” vychádza 7.4.2011. Kniha si už teraz získala tisíce fanúšikov v anglicky hovoriacich krajinách, kde bola vydaná zatiaľ len pre kritikov. Navštívte naše stránky a prečítajte si najnovšie informácie o tejto knihe.

Kľúčové slová: emerald atlas, kniha 

XANADU muzikalové štúdio

Dátum uloženia: 25 Feb 2011 18:21 
URL: http://www.xanadustudio.sk

Popis: Činnosťou združenia je odborná príprava a lektorská činnosť formou krúžkov (školský rok) a kurzov (letné mesiace) zameraných na MUZIKÁL (spev, tanec, herectvo) pre začiatočníkov i pokročilých.

Kľúčové slová: xanadu, tanec, spev, herectvo, ZUMBA, muzikál, herec, divadlo, herečka, kultúra, krúžok, kurz, krúžky, kurzy, tanečné krúžky, spevácke krúžky, herecké krúžky 

Kúzelník Peter Šesták

Dátum uloženia: 02 Jan 2011 22:56 
URL: http://www.magicshow.sk

Popis: Profesionálny kúzelník a iluzionista vám predvedie show plnú kúziel, efektov a skvelej zábavy.

Kľúčové slová: kúzelník, kúzelníci, kúzla, mágia, magic, show, iluzionista 

MP3 Zdarma Sťahuj MP3

Dátum uloženia: 28 Dec 2010 16:20 
URL: http://www.wasup.sk

Popis: Počúvaj a sťahuj mp3 zadarmo on-line pomocou nášho mp3 zdarma vyhľadávača. Najlepšie miesto, kde nájdeš voľné sťahovanie hudby.Mp3 zdarma, hudba, music, songy, pesničky, Sťahuj mp3, free mp3 downloads, free music, mp3 search engine, free songs, download music

Kľúčové slová: Mp3 zdarma, hudba, music, songy, pesničky, Sťahuj mp3, free mp3 downloads, free music, mp3 search engine, free songs, download music 

Slovakblues.com

Dátum uloženia: 28 Dec 2010 13:51 
URL: http://www.slovakblues.com

Popis: Portál Slovakblues.com prináša novinky a komplexné informácie z oblasti Blues a pridružených žánrov.

Kľúčové slová: slovakblues, blues na Slovensku, bluesová hudba, bluesové albumy, bluesové koncerty 

Česko Slovenská Superstar 2

Dátum uloženia: 14 Dec 2010 16:01 
URL: http://ceskoslovenskohladasuperstar.eu

Popis: Česko aj Slovensko si Superstar hľadajú už druhý krát. Šou pripravovaná TV Markíza a Nova ako medzinárodná spevácka súťaž bude predstavená aj na týchto neoficiálnych stránkach. Informácie, zaujímavosti, video

Kľúčové slová: Česko Slovenská Superstar, Superstar, Idol, súťaž, speváci, spevácka súťaž, Zeťová, Habera, Rytmus, Osvaldová, Tina, Leoš Mareš, hudba, hudobné 

PJ SOUND STUDIO, s.r.o.

Dátum uloženia: 24 Nov 2010 14:06 
URL: http://www.nahravaciestudio.sk

Popis: Štúdio je zamerané na tvorbu a zvukový záznam hudby rozmanitých žánrov. Sme schopní zaznamenať 16 zvukových stôp súčasne. Nahrávame digitálne do systému Protools TDM cez 2 AD/DA prevodníky fy. Digidesign IQ 888 24 bit. Analogové nahrávanie- používame 8-stopý profesionálny magnetofón studer A80.

Kľúčové slová: nahrávanie, hudba, mastering, hudobné nahrávacie štúdio, produkcia, Peter Dobrík, mukatado, Janka Kozáková, studer, mikrofóny, akg, krk,  

Elektronické knihy

Dátum uloženia: 16 Nov 2010 19:30 
URL: http://www.ereading.cz

Popis: Projekt eReading si dává za úkol nabídnout legální, komfortní a cenově výhodnou eknihu pro českého čtenáře. eReading chce českému čtenáři nabídnout to, co čtenáři ve světě s oblibou využívají.

Kľúčové slová: elektronické knihy, e-book, e-knihy 

Muzikopedia - poznáváme a hodnotíme hudbu

Dátum uloženia: 31 Oct 2010 18:32 
URL: http://www.muzikopedia.cz

Popis: Muzikopedia je místem poznávání a hodnocení hudby. Spojuje milovníky hudby všech žánrů nenechávejte si svoje hudební názory, pocity a znalosti...

Kľúčové slová: hodnoceni,nazory,hudby,hudebni,recenze,muzikopedia 

Nové online filmy

Dátum uloženia: 18 Sep 2010 05:46 
URL: http://www.fotelka.sk

Popis: Zoznam najlepších filmov na internete. Vyhľadajte si film podľa herca, režiséra alebo roku vydania. Ohodnoťte Vaše obľúbené filmy.

Kľúčové slová: filmy, online, trailery, zoznam, hodnotenie, zadarmo 

Nadačný fond Trebbia

Dátum uloženia: 01 Sep 2010 10:27 
URL: http://trebbia.eu

Popis: Benefičný galavečer Trebbia - odovzdávanie benefičných šekov Európskych cien Trebbia za podporu umenia a tvorivú činnosť. Laureátov volí Medzinárodný nominačný výbor. Nadačný fond Trebbia sídlí v Galérii MIRO v kostole sv. Rocha v Prahe.

Kľúčové slová: Trebbia, európska cena, Galéria MIRO, nadačný fond, benefici, galavečer, odovzdávanie cien 

Informace | Divadlo Kalich

Dátum uloženia: 19 Aug 2010 22:41 
URL: http://divadlokalich.info

Popis: Divadlo Kalich - Jedinečné muzikálové divadlo v centru Prahy. Přečtěte si zajímavé informace, novinky a ostatní zajímavosti o tomto unikátním divadle!

Kľúčové slová: divadlo 

Knihy z kníhkupectva Sirion

Dátum uloženia: 09 Aug 2010 12:03 
URL: http://www.sirion.sk

Popis: Knihy z kníhkupectva Sirion so zľavami až do 80%!

Kľúčové slová: Knihy, kníhkupectvo, kniha, literatúra, filmy, dvd, kníh, obchod, megastore, book, eshop, e-shop 

Preklady piesní

Dátum uloženia: 02 Aug 2010 17:25 
URL: http://www.asksongs.com

Popis: Hudobný server s prekladmi textov a online karaoke verziami piesní.

Kľúčové slová: texty piesní, karaoke, preklady 

Fansite o filmu The Expendables:Postradatelní

Dátum uloženia: 27 Jun 2010 23:32 
URL: http://www.expendables.4fan.cz

Popis: Česká Fansite o filmu Expendables:Postradatelní .Najdete zde různé novinky,zprávy, informace, fotky,videa a download .Dále ifnormace o hercích -Sylvester Stallone,Jason Statham ,Jet Li ,Bruce Willis,Arnold Schwarzenegger,Terry Crews

Kľúčové slová: The , Expendables , The Expendables , Postradatelní ,Expendables:Postradatelní, Stallone , fotky , videa , novinky , zprávy , info , download ,Odepsanci,Sylvester Stallone,Jason Statham ,Jet Li ,Bruce 

Fotograf

Dátum uloženia: 24 Jun 2010 14:40 
URL: http://www.erikcook.eu

Popis: Snažím se fotit tak, abych vám splnil vaše přání. Pokud chcete vypadat co nevíce krásně, budete tak vypadat. Pokud chcete vypadat nevinně, udělám pro to maximum.

Kľúčové slová: fotograf 

Česko Slovensko má talent

Dátum uloženia: 16 Jun 2010 12:27 
URL: http://www.hviezdy.com

Popis: Česko slovensko má talent. Pridte na kasting cesko slovesnko má talent a stante se hvězdou celého Česka a Slovenska. P.S:Čeká na vás vyhra 150 000 Euro.

Kľúčové slová: Cesko slovensko ma talent,ma talent,cesko ma prihlaska talent,britanie ma talent,talentmania 

Nábytek z masivu poskytuje kvalitu provedení, zdravotní nezávadnost a

Dátum uloženia: 26 May 2010 17:40 
URL: http://www.nabytek-z-masivu.cz

Popis: Nábytek z masivu poskytuje kvalitu provedení, zdravotní nezávadnost a originální kresbu dřeva. Do nábytku z masivu počítáme rustikální nábytek, moderní nábytek z masivu, skříně, postele z masivu, komody, stoly a židle.

Kľúčové slová: nábytek z masivu, nábytek ze dřeva, postele z masivu, skříně, komody, 

Expresní překlady a tlumočení

Dátum uloženia: 03 May 2010 12:36 
URL: http://www.urednipreklad.cz

Popis: Naše překlady dodáváme v expresních termínech. Překládáme do všech světových jazyků. Dále nabízíme kvalitní tlumočení od profesionálních tlumočníků.

Kľúčové slová: překlady, tlumočení 

Kino.pozri.sk Kino novinky a kino recenzie.

Dátum uloženia: 22 Mar 2010 17:00 
URL: http://kino.pozri.sk

Popis: Aktuálne kino novinky, filmové recenzie, informácie o filmoch, hercoch, herečkách a filmových premiérach.

Kľúčové slová: kino, kino novinky, kino recenzie, recenzie filmov, informácie o filmoch, herci, herečky, herec, herečka 

Aktuálny tv program na najbližších 7 dní.

Dátum uloženia: 22 Mar 2010 16:47 
URL: http://tvprogram.pozri.sk

Popis: Aktuálny televízny program na najbližších 7 dní dopredu, STV, JOJ, MARKIZA, ČT, televízny program na Pozri.sk

Kľúčové slová: TV program, televízny program, aktuálny TV program, televízny program na 7 dní dopredu, STV, JOJ, MARKIZA, ČT