Odkazy?

 

Odkazy patria medzi najdôležitejšie súčasti, ktoré zahrňujeme pri práci so SEO. Získavanie spätných odkazov pre Vašu stránku teda linkbuilding je rovnako dôležitá činnosť ako vytvorenie správneho popisu a klúčových slov pre Váš web.

Na získavanie odkazov môžme použiť rôzne spôsoby a jeden z nich je aj registrácia do katalógov, patrí medzi tie základné spôsoby linkbuildingu. Základné preto lebo odkaz v katalógu získate úplne zadarmo a v našom katalógu Profile.sk okrem toho aj automaticky a Váša stránka nepodlieha schvaľovaciemu procesu. Na internete máme rôzne druhy katalógov a každý schvaľuje stránky rôzne, či už je to zadarmo, za spätný odkaz, za sms alebo hneď a automaticky.

Pri registrácii do katalógov Vás o úspešnosti registrácie informuje katalóg buď emailom alebo vôbec. Tak je to aj u nášho katalógu. Svoj odkaz si môžete prehliadnuť hneď po uložení na hlavnej stránke. Medzi daľšie spôsoby ako propagovať Váš web sú pr články ale o tom sa viac dozvediete na nasledujúcej stránke www.aktaulitycislo1.sk