Technika

Montgate - garážové brány, pohony, ploty, žal

Dátum uloženia: 03 Jun 2018 14:38 
URL: http://www.montgate.sk

Popis: Naša činnosť je zameraná prevažne na montáž v oblasti garážových brán, tieniacej techniky, žaluzií, markíz ako aj pohonov a rôzneho príslušenstva. V našej réžii sa venujeme výrobe kovaných brán.

Kľúčové slová: Montáž garážových brán, tieniacej techniky, žaluzií a markíz 

Spedos - dodávateľ dverových a bránových syst

Dátum uloženia: 12 Apr 2018 12:36 
URL: http://www.spedos.sk

Popis: Sme dodávateľ dverových a bránových systémov. Zaoberáme sa vývojom, výrobou, dodávkou, montážou aj servisom. Ponúkame priemyselné vstupy, automatické dvere, sekčné brány, pohony brán a ďalšie.

Kľúčové slová: protipožiarne dvere, garážové brány, sekčné brány, otočné dvere 

Klimatizácie do bytu vysokej kvality

Dátum uloženia: 09 Apr 2018 11:24 
URL: http://www.e-qube.eu

Popis: E-Qube. eu predáva klimatizačné jednotky,formou internetového obchodu. Sú to značky Samsung, Toshiba, Daikin, Gree, E-qube a iné. Okrem predaja techniku montujeme s vlastným profesionálnym tímom. Zameranie montážnych priestorov a spracovanie cenových ponúk u nás je samozrejmosťou. Zavolajte nám.

Kľúčové slová: klimatizácia s montážou, klimatizácie, klimatizácie do bytu, 

Eco3Energy

Dátum uloženia: 27 Mar 2018 17:53 
URL: http://eco3energy.sk

Popis: Spoločnosť sa zaoberá obnoviteľnými, životnému prostrediu neškodlivými, čiže ekologickými energiami. Naším poslaním je prostredníctvom inovácií, organického rozvoja a partnerských vzťahov so zákazníkmi, využívať obnoviteľné prírodné zdroje s cieľom uspokojiť potreby ľudí.

Kľúčové slová: eko3energy, eko, solárne panely, fotovoltické panely, tepelné čerpadlá, klimatizácie 

Magazín

Dátum uloženia: 15 Jan 2018 22:49 
URL: http://magazin.pozri.sk

Popis: Prečítajte si zaujímavé články z mnohých oblastí a buďte stále v obraze! Novinky zo sveta, zaujímavosti, veda, výskumy, technológie, historia, životný štýl, príroda, technika, lifestyle, trendy, ekológia, objavy, cestovanie

Kľúčové slová: magazin, veda, technika, objavy 

Termovize Eagle se stává jedničkou na trhu

Dátum uloženia: 29 Oct 2017 13:52 
URL: http://www.termovize-eagle.eu

Popis: Termovizní pozorovací přístroje, termovizní puškohledy a termovizní předsádky řady Eagle se díky vynikajícím technickým parametrům rychle dostaly na pomyslný vrchol termovizní techniky. Nejen parametry ale také kvalitní optika sehrává zásadní roli při určování kvality termovizního přístroje. Bonusem

Kľúčové slová: termovize, termovizní přístroj, termovizní puškohled, termovizní zaměřovač, pozorovací termovize 

Váš sprievodca výberom televízora

Dátum uloženia: 18 Oct 2017 08:47 
URL: http://www.najtelevizory.sk

Popis: Snažíme sa vám, čo najviac pomôcť pri výbere televízora.

Kľúčové slová: najlepšie televízory, ako vybrať televízor, najlacnejšie televízory, lacné televízory, 

Letadla a zbraně

Dátum uloženia: 15 Oct 2017 17:45 
URL: http://bitmier.top

Popis: Dopravní, stíhací či jen průzkumná letadla. Historie a technická data letounů od 2. světové války až po současnost.

Kľúčové slová: Dopravní letadla, stíhací letadla, průzkumná letadla, zbraně, stíhačky, bitevníky, vrtulníky 

DACHPlus s.r.o.

Dátum uloženia: 16 Jun 2017 13:10 
URL: http://www.pozicovnavr.sk

Popis: Požičovňa náradia - prenájom pracovného náradia Nájdete u nás náradie pre búranie, vŕtanie, rezanie a brúsenie ako aj vibračnú a hutniacu techniku, záhradnú techniku, priemyselné vysávače a tepovače, záhradnú techniku, meracie prístroje, elektrocentrály.

Kľúčové slová: požičovňa náradia, Veľké Ripňany, búracie kladivo, vibračná platňa, vibračný pech, vibračná noha, vibračná lata, zbíjačka, vibrátor do betónu, píla na dlažbu, elektrocentrála, priemyselný vysávač 

Energetická kancelář

Dátum uloženia: 26 Apr 2017 17:02 
URL: http://www.ek.cz

Popis: Energetická kancelář je v českých podmínkách unikátním projektem. Jejím cílem je zlevnit zákazníkovi jeho výdaje za elektřinu a plyn a zároveň zjednodušit jeho starost s vytápěcí technikou a osvětlením.

Kľúčové slová: Energie 

Zemědělská technika

Dátum uloženia: 09 Apr 2017 13:18 
URL: http://www.zemedelska-technika.cz

Popis: Váš spolehlivý dodavatel zemědělské a lesnické techniky s dlouholetou tradicí od roku 1997. Akreditovaný dovozce strojů v ČR značek SIPMA, MANDAM, INO, UNIFOREST. Svinovací lisy, ovíječky, přepravníky, mulčovače, mačkače, mulčovače, vleky, návěsy.

Kľúčové slová: SIPMA , MANDAM, INO , Svinovací lisy, ovíječky balíků, mulčovače, přepravníky balíků, mačkače, navijáky 

Porovnanie cien domén

Dátum uloženia: 01 Dec 2016 15:06 
URL: http://lacnedomeny.win

Popis: Nový portál pre nájdenie cien domén. Prevratné cenníky domén prvého rádu. Nájdite aj vy vhodnú doménu za smiešny peniaz. Údaje updatovaný denne. Kreovanie Brandu nebolo nikdy také jednoduché. Viac ako 300 druhov domén.

Kľúčové slová: Voľné domény lacno,porovnanie domén,registrácia dostupných domén 

Půjčovna natáčecí techniky

Dátum uloženia: 07 Aug 2016 17:36 
URL: http://iproductions.cz

Popis: Innertainment productions s.r.o. poskytuje pronájem profesionální filmové techniky za nejlepší ceny. Náš filmařský rental pronajímá techniku za nejdostupnější a nejlevnější ceny. Máme tým plný profesionálů, kteří vám rádi pomohou se správným výběrem.

Kľúčové slová: Půjčovna natáčecí techniky, rental pro filmaře, profesionální natáčecí technika, pronájem filmařské techniky, pronájem natáčecí techniky, profesionální videotechnika, levný pronájem 

Riadenie výroby v podniku

Dátum uloženia: 24 Jan 2016 17:35 
URL: http://www.riadenievyroby.sk

Popis: Zaujíma vás plánovanie, technická príprava výroby, výrobný software, nasadenie čiarových kódov do výroby, business process reengineering, alebo metóda kaizen? Navštívte web riadenievyroby.sk a získajte prehľad o nových trendoch v riadení výroby.

Kľúčové slová: riadenie výroby, plánovanie výroby, technická príprava výroby 

NectarSUN

Dátum uloženia: 21 Jan 2016 12:21 
URL: http://www.nectarsun.sk

Popis: Veľkoobchodný predaj regulátorov NectarSUN + príslušenstva, na ohrev vody a kúrenia pomocou fotovoltaických panelov. Výhradné zastúpenie pre SR.

Kľúčové slová: Fotovoltaika, fotovoltaický ohrev vody, regulátor ohrevu, vykurovanie fotovoltaikou, fotovoltaický regulátor, solárny ohrev, dotácie, zelená domácnostiam, ohrev pre domácnosť, MPPT regulátor 

Športové kamery a testy

Dátum uloženia: 05 Jan 2016 15:25 
URL: http://rollei.1q.sk

Popis: Športové kamery sú do tých najextrémnejších podmienok. Vyžaduje sa od nich pevnosť, odolnosť a kvalita. Tento blog je zameraný na nemecké kamery Rollei, porovnáva, testuje a skúša možnosti využitia.

Kľúčové slová: športová kamera, športové kamery, go pro, JS, rollei, nakrúcanie, šport, extrém, adrenalín, cyklistika, recenzie, testy, magazín, blog, informácie, technika, kamera 

LACNÉ PLETIVO

Dátum uloženia: 08 Oct 2015 12:30 
URL: http://www.lacnepletivo.eu

Popis: Pokiaľ máte záujem o lacné ploty, rozhodne odporúčame navštíviť stránky, kde ponúkajú veľký výber plotov, pletív a stĺpikov. Každý si tam príde na svoje a zákazníci tiež určite ocenia zľavy, ktoré ponúkajú v závislosti od výšky nákupu.

Kľúčové slová: ploty 

xTrek

Dátum uloženia: 01 Aug 2015 11:33 
URL: http://www.xtrek.sk

Popis: Internetový obchod špecializovaný na outdoor. Prinášame vám všetko pre váš pobyt v prírode - outdoorové oblečenie a vybavenie pre turistiku, kemping, horolezectvo a ostatné outdoorové aktivity. Kvalitné výrobky značiek Zajo, Husky, Pinguin, Tilak, Petzl, Climbing Technology, Millet a mnohých ďalších

Kľúčové slová: outdoor, outdoorové oblečenie, turistika, kemping, horolezectvo, šport 

PLOŠINA NITRA

Dátum uloženia: 30 Jun 2015 10:28 
URL: http://www.plosina-nitra.sk

Popis: Poskytujeme prenájom vysokozdvižnej plošiny s kvalifikovanou obsluhou. Plošinu je možné používať aj v uzavretých priestoroch (vlastný elektromotor 230 V). Pracovná výška 20m. Bočný dosah ramena 10m.

Kľúčové slová: plošina, nitra 

Porovnanie mobilov

Dátum uloženia: 17 Jun 2015 13:06 
URL: http://mobil-portal.sk

Popis: Prehlad a porovnanie mobilnych telefonov. Najrychlejsie a najdetailnejsie porovnanie. Katalog mobilov. Vyhladavanie mobilov podla parametrov.

Kľúčové slová: mobil, mobilný telefón, mobilné telefóny, porovnanie mobilných telefónov, prehľad mobilných telefónov, porovnanie mobilov, prehľad mobilov, katalóg mobilov, katalóg mobilných telefónov 

Mobilná Triedička Traserscreen DB-100

Dátum uloženia: 05 Apr 2015 18:25 
URL: http://traserscreen.com

Popis: Mobilná triedička Traserscreen DB-100, preoseje 99% všetkých sypkých materiálov s výkonom až 120t materiálu za hodinu. Možnosť individuálnych úprav a návratnosť už do 1 roka.

Kľúčové slová: poľnohospodárske stroje, triedenie odpadu, stavebné stroje, poľnohospodárska technika, triedenie, triedička štrku, triedička, pracovné stroje 

3cx.sk

Dátum uloženia: 05 Jul 2014 16:17 
URL: http://www.3cx.sk

Popis: Vedecko-technický magazín o pokrokových technológiách

Kľúčové slová: veda, technika, vesmir, 

Alarmtel SK s.r.o.

Dátum uloženia: 11 Jun 2014 14:37 
URL: http://www.alarmtel.sk

Popis: Špecializujeme sa na dodávku, montáž a servis všetkých typov bezpečnostných systémov. Firma ALRMTEL má všetky oprávnenia pre realizáciu bezpečnostných a telekomunikačných systémov.

Kľúčové slová: bezpecnost, bespocnostne systemy, kamerove sys., audio, video systemy 

Čerpadlá Grundfos

Dátum uloženia: 19 Mar 2014 00:09 
URL: http://sk.grundfos.com

Popis: Web stránka svetoznámeho výrobcu čerpadiel firmy Grundfos. Prezrite si rôzne typy čerpadiel ako sú obehové, cirkulačné, kalové, alebo ponorné čerpadlá do vrtov. Ponúkame aj domáce vodárne a čerpadlá pre priemyselné aplikácie.

Kľúčové slová: čerpadlá, kalové čerpadlá, domáce vodárne 

Clima Bohemia s. r. o.

Dátum uloženia: 12 Jan 2014 11:31 
URL: http://www.climabohemia.cz

Popis: Clima Bohemia s.r.o., prodej, montáž tepelných čerpadel renomovaných výrobců, klimatizací a solárních systémů

Kľúčové slová: tepelná čerpadla, klimatizace, solární systémy, prodej, montáž 

Nikon D600 pod drobnohľadom

Dátum uloženia: 17 Nov 2013 17:19 
URL: http://nikond600.1q.sk

Popis: Nikon D600 je zaujímavým mixom modelov D7000, D7100 a D800, no stále je originálny a dostatočne zaujímavý na to, aby ste sa mu mohli venovať. Full frame zrkadlovka je najmenšou s FX vo svojej triede.

Kľúčové slová: Nikon, fotografovanie, fotoaparát, objektív, technika, Canon, zrkadlovky, zrkadlovka, FX, CMOS, snímač, ISO, uzávierka, hobby, recenzia, hodnotenie, zaujímavé, fotografie, test, video, D600, 

Androiďák - software a hardware

Dátum uloženia: 04 Nov 2013 17:44 
URL: http://androidak.eu

Popis: Androiďák je mladý magazín o novinkách zo sveta Android aplikácií a hier. Hodnotenia a recenzie najznámejších hier a software, novinky medzi smartphone a technológiou, pripravované modely a vývoj.

Kľúčové slová: Android, smartphone, hardware, software, inštalácia, návody, iOS, aplikácie, telefón, Samsung, HTC, aplikácia, hry, games, zábava, test, recenzia, hodnotenie, magazín, správy, novinky, 

GoPro magazín a svet videa

Dátum uloženia: 17 Oct 2013 09:57 
URL: http://goproinfo.eu

Popis: Aktualizácie aplikácií, zaujímavosti z oblasti nakrúcania a videa adrenalínových športov pomocou špičkovej technológie GoPro kamier. Sledujte nás, pokiaľ sa venujete tejto kamere a nakrúcaniu šp.videí

Kľúčové slová: GoPro, kamera, adrenalínový šport, extrémny šport, nakrúcanie, softweare, iOS, Android, Windows Phone, novinky, magazín, Kamera, nakrúcanie, video, strih, app, Go-Pro, HERO3, kamerovanie, hory 

Opravy telefónov Zvolen

Dátum uloženia: 21 Aug 2013 01:03 
URL: http://servisnamobil.sk

Popis: Servis mobilov a navigácií. Lacné náhradné diely a rýchly servis na počkanie vo Zvolene – Námestie SNP 22. Servis Nokia, iPhone, Samsung, Sony, LG, HTC.

Kľúčové slová: odblokovanie,kryty,navigacie,LG,iPhone 

www.pmpohony.sk

Dátum uloženia: 12 Aug 2013 14:39 
URL: http://www.pmpohony.sk

Popis: Pohony na všetky typy brán, vrát, okien, dverí, závory, výsuvné stĺpy, diaľkové ovládanie, náhradné diely a iné. Sme výhradný dovozcovia značky POHONSERVIS

Kľúčové slová: pohony bran,pohony brán, bránové pohony,pohony na brány,pohony okien, závory, zavory, vysuvne stlpy, výsuvné stĺpy, dialkove ovladanie, ďiaľkové ovládanie, garážové pohony, garazove, nahradne diely, n 

Pireos - firma která se zabývá manipulační te

Dátum uloženia: 23 Jun 2013 17:31 
URL: http://www.pireos.cz

Popis: Slyšeli jste už o firmě Pireos? Tato česká firma vyvíjí, vyrábí a montuje radiové ovládání na manipulační a jeřábovou techniku. Je známá precizností a téměř nezničitelností svých dálkových ovladačů. Můžete si u ní objednat dálkové ovládání.

Kľúčové slová: mostový jeřáb, vrátek, lanový naviják, portálový jeřáb, dílenský jeřáb, řetězový kladkostroj, servis jeřábů, sloupový jeřáb, lanový kladkostroj, manipulační technika 

Pireos - dálková ovládání pro mostové jeřáby,

Dátum uloženia: 18 Jun 2013 18:04 
URL: http://www.pireos.cz

Popis: Firma Pireos poskytuje: kvalifikovaný servis pro dodávané komponenty,provádění oprav v místě instalace nebo v servisním středisku,dodávky náhradních dílů,dlouhodobé a seriozní partnerství vývoj a výrobu zakázkových aplikací .

Kľúčové slová: mostový jeřáb, vrátek, lanový naviják 

Pireos - dálková ovládání pro mostové jeřáby,

Dátum uloženia: 18 Jun 2013 18:03 
URL: http://www.pireos.cz

Popis: Firma Pireos poskytuje: kvalifikovaný servis pro dodávané komponenty,provádění oprav v místě instalace nebo v servisním středisku,dodávky náhradních dílů,dlouhodobé a seriozní partnerství vývoj a výrobu zakázkových aplikací .

Kľúčové slová: mostový jeřáb, vrátek, lanový naviják 

Goproshop -špičkové kamery

Dátum uloženia: 27 May 2013 10:33 
URL: http://www.goproshop.sk

Popis: Športové kamery GoPro sú vhodné pre všetky outdoorové športy a aktivity,Široká ponuka príslušenstva a jednoduché uchytenie takmer na čokoľvek robia z GoPro najpredávanejšie športové kamery na Slovensku a na SVETE!

Kľúčové slová: Internetový obchod so špičkovými kamerami 

 LED žiarovky

Dátum uloženia: 25 May 2013 14:47 
URL: http://ledziarovky.szm.com

Popis: LED žiarovky sú náhradou za klasické žiarovky.Úspora až 80% oproti klasickým žiarovkám.

Kľúčové slová: Rôzne druhy, kvalita, úspora,dlhšia životnosť, 

Demag.sk - žeriavy, zdvíhacia a manipulačná technika Demag

Dátum uloženia: 17 May 2013 00:17 
URL: http://www.demag.sk

Popis: Spoločnosť MD-MAX, s.r.o. sa zaoberá dodávkou, montážou a servisom žeriavov, zdvíhacích zariadení, žeriavových dráh a oceľových konštrukcií Demag.

Kľúčové slová: demag, demag cranes, žeriavy, zdvíhacie zariadenia, manipulačná technika, zdvíhacia technika, žeriavové dráhy, oceľové konštrukcie 

Detektory kovů a český klub Minelab

Dátum uloženia: 10 May 2013 23:09 
URL: http://minelabklub.cz

Popis: Portál pro zájemce a příznivce detektorů kovů Minelab. Oficiální český klub vlastníků detektorů Minelab. Akce, setkání, novinky, akční nabídky, předváděcí akce, Minelab Day.

Kľúčové slová: detektor, detektory kovů, minelab, klub 

Samsung Galaxy S3

Dátum uloženia: 27 Mar 2013 16:24 
URL: http://www.samsunggalaxys3.cz

Popis: Mobilní telefon Samsung Galaxy S3 je příjemný na dotek i na pohled. Jednoduchá elegance inspirovaná přírodou mobilu Samsung Galaxy S3 vás zaujme svým výkonem, velikostí displaye i celkovým designovým zpracováním.

Kľúčové slová: samsung galaxy s3, samsung galaxy s iii, samsung, galaxy s3, s3, s iii, galaxy s iii, galaxy, samsung levne, galaxy s3 levne, nejlevnejsi samsung galaxy s iii 

Vŕtanie studní

Dátum uloženia: 15 Jan 2013 09:50 
URL: http://www.studneslovak.sk

Popis: Poskytujeme vŕtanie a prehlbovanie studní, rôzne stavebné vrty- drenážne a prieskumné, vrty pre tepelné čerpadlá, vypracovanie projektu a protokolu o realizácii studne

Kľúčové slová: studňa, vrty, prehlbovanie, tepelné čerpadlá 

Led disco panel

Dátum uloženia: 07 Jan 2013 13:11 
URL: http://www.disco-panel.com

Popis: DISCO PANEL je názov súčasnej produktovej rady spoločnosti Disco dizajn Ltd, ktorá obsahuje rôzne dekoratívne LED panely navrhnuté v modernom retro štýle sedemdesiatych let.Nabízíme RBG LED podsvietené a nepodsvietený panely, ktoré môžu byť využité na dekoráciu stien, stropov a podláh.

Kľúčové slová: diskotéka, bar, club, dizajn, návrh, interiér, osvetlenie, panel, ľad, nábytok, vybavenie, stena, podlaha, retro, parkiet, tanečný parket, hudba, 

Nejlevnější Samsung Galaxy S3 levně

Dátum uloženia: 22 Dec 2012 15:06 
URL: http://samsung-galaxy-s3.levne-nejlevnejsi.cz

Popis: Nejlevnější Samsung Galaxy S III levně je příjemný na dotek i na pohled. Jednoduchá elegance inspirovaná přírodou. Samsung Galaxy S3 levně je zatím posledním telefonem od Samsungu z řady S. Galaxy S III (i9300) Vás zaujme.

Kľúčové slová: samsung galaxy s iii, samsung, galaxy s3, s3, s iii, galaxy s iii, galaxy, nejlevnejsi, levne, levny, nejlevneji, samsung levne, galaxy s3 levne, nejlevnejsi samsung galaxy s iii 

Metas - zdvíhacia technika

Dátum uloženia: 15 Oct 2012 12:06 
URL: http://www.metas.sk

Popis: Výroba a predaj zdvíhacej techniky. Metas s.r.o. sa zameriava na dopravné a manipulačné prostriedky. Oceľové laná, snehové reťaze, zvierky-svorky, revízia, inštalácia...

Kľúčové slová: zdvíhacia technika, zvierky, svorky, snehové reťaze, oceľové laná, predaj, výroba, manipulačné prostriedky 

Pavel Dufek - portrétní a svatební fotograf

Dátum uloženia: 10 Oct 2012 10:35 
URL: http://www.paveldufek.com

Popis: Portrétní a svatební profesionální fotograf. Fotografování těhulek a dětí včetně nově narozených. Rodinná fotografie. Více informací najdete na adrese www.paveldufek.com.

Kľúčové slová: svatební, svatba, fotograf, fotografie, profesionální, pavel dufek, těhulky, fine art 

Elektronika a elektrotechnika

Dátum uloženia: 28 Aug 2012 21:59 
URL: http://www.e-direct.sk

Popis: Predaj meracej techniky Endress+Hauser; snímače a spínače hladiny, hladinomery, prevodníky tlaku, tlakomery, teplomery, prietokomery, zapisovače, zobrazovače, analýza. 

Kľúčové slová: snímače, spínače, hladinomery, tlakomery, teplomery, prietokomery   

Klimatizácia, priemyselné chladenie, autoklim

Dátum uloženia: 08 Aug 2012 15:38 
URL: http://www.klima-chladenie.sk

Popis: Klimatizácia, priemyselné chladenie, autoklimatizácia, tepelné čerpadlá – predaj, servis, montáž a revízie. Celá SR. klimatizácia, priemyselné chladenie, autoklimatizácia, tepelné čerpadlá

Kľúčové slová: klimatizácia, priemyselné chladenie, autoklimatizácia, tepelné čerpadlá 

Zváracia technika

Dátum uloženia: 25 Jul 2012 20:50 
URL: http://www.lapex.sk

Popis: Zváracia technika online shop. V predaji zváračky CO2, invertorové a odporové zváračky, zváračky PPR, uzemňovacie káble, kliešte a ďaľšie príslušenstvo pre zváracie agregáty. Sortiment dopĺňa ďaľšie dielenské a stavebné náradie.

Kľúčové slová: elektrocentrály, kompresory, zváracia technika, ručné náradie, železiarstvo Košice 

Projekce a optimalizace datových center

Dátum uloženia: 03 Jul 2012 09:57 
URL: http://www.completecz.cz

Popis: Společnost COMPLETE CZ nabízí řešení non-IT infrastruktury datových center: projekci a optimalizaci, přesnou klimatizaci, napájení, monitoring a fyzické zabezpečení ICT. Dodává systémy techniky prostředí (TZB): chlazení, vytápění a větrání prostor.

Kľúčové slová: datacentra, datová centra, optimalizace datového centra, klimatizace serverovny, Green IT, Chlazení serverovny, volné chlazení, free-cooling, freecooling 

Server hosting

Dátum uloženia: 15 Jun 2012 11:02 
URL: http://serverhosting.webnode.sk

Popis: Užitočné tipy a triky ako si vybrať správny serverhsoting. Pomôžeme vám aj pri výbere visrtuálneho servera alebo domény.

Kľúčové slová: server, hosting, domeny 

Meranie, metrologia - Chemmea, s.r.o.

Dátum uloženia: 19 May 2012 23:27 
URL: http://chemmea.sk

Popis: CHEMMEA spol. s r.o. ponuka metrologicke sluzby a komplexne prostriedky (riesenia) pre merania v oblasti chemie, metalurgie, stavebnictva, skusania polnoproduktov, vod a potravin a monitorovania kvality zivotneho prostredia.

Kľúčové slová: meranie, metrologia, chemmea, metrologicke sluzby, chemie, metalurgie, stavebnictva 

Elektroservis Janík – Opravy praček Ostrava

Dátum uloženia: 16 Apr 2012 14:05 
URL: http://www.elektroservisjanik.cz

Popis: Zabýváme se prodejem a servisem bílé techniky v Ostravě a okolí ve značkách Hotpoint-Ariston, Indesit, Scholtes, Aeg, Electrolux a Zanussi. Mimo to poskytujeme prodej malých spotřebičů značky Morphy Richards.

Kľúčové slová: opravy praček ostrava, oprava praček ostrava 

Klíma, alarmy, centrálne vysávače – ASSA SR

Dátum uloženia: 13 Apr 2012 14:51 
URL: http://www.assa.sk

Popis: Aká klíma je pre Vás najvhodnejšia? Poradenstvo a výber z najmodernejšej klimatizácie LG. Alarmy Jablotron, bezpečnostné systémy pre váš kľud a centrálne vysávače CYCLOVAC. Kvalitná montáž a pravidelný servis – klíma, alarmy, centrálne vysávače.

Kľúčové slová: alarmy, robotický vysávač, centrálne vysávace, servis, centrálny vysávač, alarm gsm, bezpečnostný systém, klíma, klimatizácia 

LAMI KAPPA - technická diagnostika

Dátum uloženia: 07 Apr 2012 19:27 
URL: http://www.lamikappa.cz

Popis: Už niekoľko desiatok rokov sa zaoberáme technickou diagnostikou: predajom a servisom prístrojov renomovaných výrobcov, školením v odboroch vibrodiagnostiky, vyvažovanie, ustanovovania strojov, geometrických meraní.

Kľúčové slová: technická diagnostika, predaj a servis prístrojov, školenia, vibrodiagnostika, vyvažovanie, ustanovovania strojov, geometrických meranie, analýzy, konzultácie 

Zont.cz - IP kamery, dohledové a telekomunika

Dátum uloženia: 23 Feb 2012 08:48 
URL: http://www.zont.cz

Popis: Realizujeme dodávky, montáže a servis komunikačních systémů (telefonních ústředen) Alcatel–Lucent. Dále IP kamerových systémů ATEAS a NETAVIS za použití značkových IP kamer AXIS, Sanyo a dalších. Součástí naší nabídky jsou montáže strukturovaných kabelážních systémů.

Kľúčové slová: IP kamera, IP kamery, kamerový systém, dohledový systém, komunikační systém, kabeláž, datová síť 

Titanic - film a realita

Dátum uloženia: 16 Feb 2012 13:52 
URL: http://titanic100years.in

Popis: Luxusná zaoceánska loď Titanic bola v tej dobe najvyspelejším plavidlom. Preto, no predčasne, získala prívlastok najlepšej a nepotopiteľnej lode. Nerátala však so silou prírody a so všetkými na palube

Kľúčové slová: Titanic, loď, Atlantik, olympic, britannic, 100 rokov, výročie, Titanik, loď, White Star Line, New York, Leonardo diCaprio, Kate Winslet, James Cameron, film, katastrofa, havária, kryha, plavba 

PATWIST BLOG

Dátum uloženia: 14 Feb 2012 20:34 
URL: http://patwist.com

Popis: Informačné technológie, Mobily, Návody, HTML kódy, PHP návody, Návody HTML, ako spraviť webstránku, SEO návody, pagerank, SEO optimalizácia

Kľúčové slová: SEO, Internet, Počítače, IT news, pagerank, blog 

Veterinárna technika - Sitos

Dátum uloženia: 10 Jan 2012 19:58 
URL: http://www.veterinarnitechnika.cz

Popis: Vyrábame veterinárnu techniku​​: operačné a vyšetrovacie stoly, lampy, váhy, príslušenstvo a iné. Česká kvalita za ceny priamo od výrobcu! Na zákazku dodáme aj atypické rozmery a výrobky zhotovíme podľa požiadaviek zákazníka. Máme 20 rokov praxe a skúseností v odbore.

Kľúčové slová: veterinárna technika, sitos, operačné stoly, veterinárne stoly, kozmetické stoly, operačné svetla, váhy, veterinárna ordinácie, veterinár, vyšetrovacie stoly 

Pastorkalt a.s.

Dátum uloženia: 28 Dec 2011 19:47 
URL: http://www.pastorkalt.sk

Popis: Predaj projektovanie a výroba zariadení pre obchodné prevádzky potravinárskeho charakteru. Obslužné chladiace vitríny, pečivárske a manipulačné pulty, rybacie, šalátové chladené vitríny.

Kľúčové slová: chladiace, vitríny, pulty, mraziace, zariadenia, výroba, pastorkalt 

Mp3 přehrávače

Dátum uloženia: 07 Dec 2011 15:22 
URL: http://www.mp3prehravace.online-shoping.cz

Popis: Široký sortiment levných Mp3 přehrávačů různých značek za skvělé ceny. Nakupujte výhodně a levně značkové zboží z našeho Internetového obchodu. Nabízíme moderní Mp3 přehrávače rozličnými zvukovými formáty.

Kľúčové slová: Mp3 přehrávače, levné mp3 přehrávače, mp3 přehrávače levně 

Sev-Consult s.r.o.

Dátum uloženia: 25 Nov 2011 12:04 
URL: http://technologicka-zarizeni.cz

Popis: Vyvíjame a konštruujeme neštandardné technologické zariadenia, ovládacie zariadenia, plastové súčiastky, vstrekovacie formy. Zabezpečujeme služby výskumného, vývojovo-konštrukčného a výpočtovo-analytického charakteru, pevnostné výpočty, výkresy.

Kľúčové slová: neštandardné technologické zariadenia, ovládacie zariadenia, plastové súčiastky, pevnostné výpočty, vstrekovacie formy  

Svietidlá a osvetlenie

Dátum uloženia: 21 Oct 2011 12:51 
URL: http://homelight.sk

Popis: Vhodné osvetlenie dokáže rozjasniť akýkoľvek interiér aj vonkajšiu terasu. Svietidlá a osvetlenie sú tak nepostrádateľnou súčasťou vybavenia každej domácnosti. Vyberte si aj Vy to pravé osvetlenie pre Váš domov.

Kľúčové slová: svietidlá a osvetlenie, svietidlá, osvetlenie 

Krby a kachle

Dátum uloženia: 19 Oct 2011 14:56 
URL: http://krby-kachle.info

Popis: krb, kachle, domácnosť, tip, druh, rada, tématika, ponuka

Kľúčové slová: krb, kachle, domácnosť, tip, druh, rada, tématika, ponuka 

EDELVENT s.r.o.

Dátum uloženia: 18 Oct 2011 16:35 
URL: http://www.edelvent.sk

Popis: Firma poskytuje svojím zákazníkom nadštandardné služby v oblasti dodávok montáže diagnostiky a servisu ventilátorov, komplexné riešenie odsávacích a odprašovacích systémov technológií v širokom spektre priemyslu.

Kľúčové slová: ventilátory, vzduchotechnické komponenty, odsávacie systémy 

Tvaja CNG - plnicí stanice CNG

Dátum uloženia: 13 Oct 2011 20:24 
URL: http://www.tvajacng.eu

Popis: Nabízíme komplexní služby v oblasti CNG (stlačený zemní plyn). Výstavba plnicích stanic CNG pro pomalé i rychlé plnění, přestavby automobilů na zemní plyn, dodávky ocelových lahví na CNG.

Kľúčové slová: cng, auto na plyn, přestavba auta na plyn, plnicí stanice cng 

Záslpeky

Dátum uloženia: 13 Oct 2011 11:37 
URL: http://plastovezaslepky.sk

Popis: Plastové záslepky na profily. Záslepky štvorcové, obdĺžnikové, guľaté. Záslepky na skrutky a ukončenia profilov.

Kľúčové slová: záslepky, krytky, plastové záslepky 

Projekt rodinných domov

Dátum uloženia: 10 Oct 2011 17:26 
URL: http://projektydomov.info

Popis: Zaujímavé informácie o projektoch rodinných domov.

Kľúčové slová: projekt, dom, rodinný, informácie, zaujímavé 

Instalatér Hradec Králové - Vladimír Gajdušek

Dátum uloženia: 01 Oct 2011 18:00 
URL: http://instalaterhradeckralove.cz

Popis: Jako instalatér působím především v Hradci Králové a okolí, případně v Pardubicích. Zakázky na vzdálenějších místech dle dohody. Víc na http://instalaterhradeckralove.cz

Kľúčové slová: instalatér, vodoinstalaterství, instalaterství Hradec Králové 

Dual sim telefony

Dátum uloženia: 25 Sep 2011 23:07 
URL: http://www.dualsimtelefony.cz

Popis: Novinky ze světa dual sim telefonů a jejich recenze. Typy pro nákup dual sim telefonů a mnoho dalšího. Navštivte náš web a zjistěte Jak vybrat ten pravý dual sim mobil právě pro Vás.

Kľúčové slová: dual sim telefony,dual sim mobily,telefon na 2 simkarty,dual sim s GPS,dual sim s DVB-T,dual sim Android 

Úsporné elektrické vykurovanie

Dátum uloženia: 18 Sep 2011 10:45 
URL: http://usporne-kurenie.tk

Popis: Ionizačný kotol je vhodný na vykurovanie domov, bytov, chát, firiem - bezohľadu na rozmery miestností a budov. Priamo zohrieva tekutinu vo vykurovacom systéme ionizáciou, bez výhrevnej vložky, preto jeho výkonná efektivita je až 98% (!!!)

Kľúčové slová: Úsporné elektrické vykurovanie, kurenie, vykurovanie, elektrické kúrenie, elektrické vykurovanie, vykurovanie domu 

Geodeting

Dátum uloženia: 07 Sep 2011 22:05 
URL: http://www.geodeting.com

Popis: Geodetické práce pre kataster nehnuteľností v Žilinskom kraji. Vytvárame geometrické plány, polohopisné a výškopisné zameranie,vytyčovanie hraníc, stavieb, inžinierska geodézia.

Kľúčové slová: geodezia, geodetické práce, geometrické plány, geodet 

Fotovoltaické panely - ako spočítať a zostaviť!

Dátum uloženia: 06 Sep 2011 20:53 
URL: http://www.solarnimoduly.cz

Popis: Kompletný návod na zhotovenie vlastnej fotovoltaické elektrárne svojpomocne. Aké fotovoltaické panely, aký solárny regulátor,

Kľúčové slová: fotovoltaické panely, solárne panely, solárne regulátory 

Výroba pružín - predaj pružín

Dátum uloženia: 30 Aug 2011 08:49 
URL: http://erwel.sk

Popis: Výroba pružín a predaj pružín je hlavnou činosťou spoločnosti Erwel, s. r. o. Spracovanie drôtu a predaj pružín, oceľových pružín z nehrdzavujúceho drôtu a povrchové opracovanie. Výroba pružín sa špecializuje na tieto druhy pružín ako napríklad tlačné pružiny.

Kľúčové slová: pružiny, výroba pružín, predaj pružín 

EKO MB s.r.o. - zpracování plastů

Dátum uloženia: 23 Aug 2011 09:53 
URL: http://www.ekomb.cz

Popis: Zpracování plastů. Drcení a regranulace PET odpadů. Výkup PET vláken, PET drtí,PET lahví,PET flakes, PET regranulátů, PET vtoků, PET zdegradovaného, ale i PET-G a PET-GAG Odkazuje na: http://www.ekomb.cz

Kľúčové slová: recyklace plastů, zpracování plastů 

Hasíme hrou

Dátum uloženia: 16 Aug 2011 13:00 
URL: http://www.hasimehrou.cz

Popis: Ponúkame potreby pre hasičov a hasičský šport, ako požiarne hadice, prúdnice, savice a armatúry, ale aj plávajúce čerpadlá a elektrocentrály. Do budov dodávame hydrantové systémy a hasiace prístroje. Predávame zásahové obleky, obuv, prilby a zásahové rukavice. Tiež svetlá, či pracovné rovnošaty.

Kľúčové slová: požiarne hadice, čerpadlá, elektrocentrály, hasiace prístroje, hydrant, hydrantové systémy, svetlá, hasičská obuv, zásahové obleky, rukavice, dresy, vychádzková uniforma, lano, člny 

Mobilní wc, mobilní oplocení, mobilní toalety

Dátum uloženia: 12 Aug 2011 08:24 
URL: http://www.johnnyservis.sk

Popis: JOHNNY SERVIS slúží zákazníkom v stavebníctve a ďalších priemysloch, vo verejnom sektore i v domácnostiach. Vďaka širokému profesionálnemu tímu obchodníkov a prepracovanej logistike sme schopní našim zákazníkom poskytnúť servis podľa ich miestnych potrieb a požiadaviek.

Kľúčové slová: mobilné toalety, mobilné wc, mobilné oplotenie, párty stany 

podlahové vykurovanie Reychem

Dátum uloženia: 07 Aug 2011 18:47 
URL: http://www.anoskurenie.sk

Popis: Podlahové vykurovanie Raychem. Vykurovacie káble T2 blue, vykurovacie rohože T2 Quicknet, termostaty NRG a RTE. Teplá dlažba do kúpeľne. Ochrana výjazdov z garáže. Ochrana odkvapov pred snehom a cencúľmi. Ochrana potrubia pred zamrznutím a temperovanie.

Kľúčové slová: termokáble, vykurovanie, ochranné systémy, vykurovacie káble deviflex, vykurovacie káble, extrémne tenké vykurovacie rohože devimat, extrémne tenké vykurovacie rohože, vykurovacie rohože, elektronick 

DURABAU /Stavba v rukách expertov

Dátum uloženia: 05 Aug 2011 15:51 
URL: http://www.durabau.sk

Popis: Stavebné práce, stavebná činnosť, výstavba domov, výstavba, rekonštrukcia, výstavba hál, výstavba budov, sanácie múrov, sanácie zosuvov, čističky vôd, výstavba sietí, výstavba privádzačov, výkopové práce

Kľúčové slová: Stavebné práce, stavebná činnosť, výstavba domov, výstavba, rekonštrukcia, výstavba hál, výstavba budov, sanácie múrov, sanácie zosuvov, čističky vôd, výstavba sietí, výstavba privádzačov, výkopové pr 

Plynové kotle, elektrokotle

Dátum uloženia: 02 Aug 2011 13:37 
URL: http://www.elektro-hodr.cz

Popis: Nabízíme Vám plynové kotle, elektrokotle, snímače teploty, servopohony, tepelná čerpadla, elektroventily, manometry a teploměry. Dále nabízíme poradenství, projekci, montáž a servis v oboru.

Kľúčové slová: Nabízíme Vám plynové kotle, elektrokotle, snímače teploty, servopohony, tepelná čerpadla, elektroventily, manometry a teploměry. Dále nabízíme poradenství, projekci, montáž a servis v oboru.  

Střechy Richter

Dátum uloženia: 28 Jul 2011 13:35 
URL: http://www.strechy-richter.cz

Popis: Jsme pokrývačství, klempířství a tesařství. Nabízíme tesařské práce, zateplení střechy nad krokvemi - systém Rockwool Toprock. Montáž střešních oken, opravy střechy, prodej krytiny.

Kľúčové slová: Jsme pokrývačství, klempířství a tesařství. Nabízíme tesařské práce, zateplení střechy nad krokvemi - systém Rockwool Toprock. Montáž střešních oken, opravy střechy, prodej krytiny. 

Infratopení, infrapanely

Dátum uloženia: 28 Jul 2011 09:37 
URL: http://www.infratopeni.info

Popis: Prodej a montáž infratopení. Stropní infratopení - řešení formou stropních infrapanelů či pro sádrokartony. Podlahové infratopení - řešení pro vytápění pod dlažby či pro plovoucí podlahy. Nástěnné infratopení.

Kľúčové slová: Prodej a montáž infratopení. Stropní infratopení - řešení formou stropních infrapanelů či pro sádrokartony. Podlahové infratopení - řešení pro vytápění pod dlažby či pro plovoucí podlahy. Nástěnné inf 

Tablety, Pady a iné vynálezy

Dátum uloženia: 21 Jul 2011 11:49 
URL: http://dotykovetablety.eu

Popis: Technológia sa neustále vyvíja. Dotykové tablety, touchpady a smartfóny znamenajú súčasný pokrok. Prezerajte fotografie, hudbu, surfujte na webe, pracujte dkekoľvek v pohodlí na praktickom prístroji

Kľúčové slová: touchpady, dotykové tablety, tablets, tablety, samsung, apple, nokia, galaxy, touc, dotykové, obrazovka, zábava, technológie, novinka, technika, generácia, novinky, asus, video 

Podlahářství Plotz

Dátum uloženia: 21 Jul 2011 11:28 
URL: http://www.podlahyplotz.cz

Popis: Prodáváme a pokládáme laminátové podlahy, koberce metráž, koberce kusové, třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, parketové masivní vlysy, pryžové podlahoviny, PVC bytové, komerční, korkové podlahy.

Kľúčové slová: Prodáváme a pokládáme laminátové podlahy, koberce metráž, koberce kusové, třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, parketové masivní vlysy, pryžové podlahoviny, PVC bytové, komerční, korkové podlahy. 

Stropní podhledy

Dátum uloženia: 12 Jul 2011 17:44 
URL: http://www.podhledy-renovace.cz

Popis: Plánujete rekonstrukci bytu či domu, jejíž součástí bude i rekonstrukce stropu, který je vysoký, popraskaný nebo obložený dřevem? Stropní podhledy Portas jsou ideálním a bezúdržbovým řešením. Vše hotovo za jediný den bez špíny, hluku a odpadu.

Kľúčové slová: stropní podhledy, podhled, strop, byt, dům, bydlení 

Zemné a žeriavnícke práce Choceň

Dátum uloženia: 11 Jul 2011 23:14 
URL: http://www.kubovy-jeraby.cz

Popis: Naša spoločnosť zabezpečuje žeriavnícke práce, zemné práce, prenájom plošín a medzinárodnej a vnútroštátnej autodopravu. Služby zabezpečujeme v lokalite Choceň, Pardubice a celé Východné Čechy.

Kľúčové slová: Žeriavnícke práce, Choceň, Pardubice, Zemné práce Choceň, Pardubice, Prenájom plošín, Autodoprava 

GEOLAND TOP s.r.o. Michalovce

Dátum uloženia: 04 Jul 2011 12:40 
URL: http://www.geolandtop.sk

Popis: Geodetické a kartografické práce, projektovaním nehnutelnosti, realitná činnosť, Kataster nehnutelnosti.

Kľúčové slová: geodet michalovce, sobrance, zemplin, geodetické sluzby, geodeticke prace, zememerac,  

Transformátory, repasované transformátory

Dátum uloženia: 04 Jul 2011 08:45 
URL: http://www.trafocz.cz

Popis: Vyrábíme transformátory ELIN o výkonu 50 - 2500 kVA. Provádíme opravy transformátorů všech značek. Prodej repasovaných transformátorů, filtrace a zkoušky trafoolejů, testy PCB, zkoušky pomůcek. Transformátory pro FVE.

Kľúčové slová: Vyrábíme transformátory ELIN o výkonu 50 - 2500 kVA. Provádíme opravy transformátorů všech značek. Prodej repasovaných transformátorů, filtrace a zkoušky trafoolejů, testy PCB, zkoušky pomůcek. Transf 

Optické trasy, metalické trasy

Dátum uloženia: 28 Jun 2011 11:12 
URL: http://www.ariston-sro.cz

Popis: Zajišťujeme kompletní realizaci metalických i optických tras (strukturovaná kabeláž), elektronické zabezpečovací systémy (EZS), elektronické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), telefonní ústředny.

Kľúčové slová: Zajišťujeme kompletní realizaci metalických i optických tras (strukturovaná kabeláž), elektronické zabezpečovací systémy (EZS), elektronické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), telefonní ú 

Supratek s.r.o.

Dátum uloženia: 26 Jun 2011 10:11 
URL: http://www.supratek.sk

Popis: Zákazková výroba a vývoj komponentov, zariadení a technologických celkov pre priemyselné prevádzky.

Kľúčové slová: strojárstvo, cnc stroje, cnc obrábanie, obrábacie centrum, spájkovacie rámy, jednoúčelové stroje, dopravníky, montážne prípravky, upínacie prípravky, testery, inšpekčné systémy, automatizované vizuáln 

TAGEX CZ, s.r.o.

Dátum uloženia: 23 Jun 2011 11:36 
URL: http://tagex.cz

Popis: Dodávame priemyselné remene, gumové pásy DRB, DONGIL, termostaty MOTORAD, valčekové reťaze Sugiyama a TYC. Ako priami zástupcovia uvedených firiem ponúkame kompletný sortiment dielov pre poľnohospodárske stroje.

Kľúčové slová: remene, pásy, náhradné diely, poľnohospodárske stroje, minibagre, termostaty, valčekové, reťaze, gumové, priemyselné, 

Topte zadarmo

Dátum uloženia: 14 Jun 2011 18:06 
URL: http://www.toptezadarmo.cz

Popis: Nechcete platiť za kúrenie? Kúrte zadarmo! Horák na vyjazdené (použité) oleja ide namontovať do každého kotla na tuhé palivá - spaľuje všetky vyjazdené oleje, naftu, riedidlá, fritovací olej atď kúrite takmer zadarmo.

Kľúčové slová: kúrenie, kúriť zadarmo, spaľovanie oleja, kúrenie zadarmo, nízka spotreba 

CSkarty.eu - Satelitné karty

Dátum uloženia: 06 Jun 2011 20:14 
URL: http://cskarty.eu

Popis: Predaj satelitných dekódovacích kariet Skylink a CSlink. Aktivácia platených programov Skylink. Balíky MULTI, KOMBI, HD a iné.. Aktivácia CSlink kupónov priamo na vašu kartu.

Kľúčové slová: Cslink, skylink, skylink karta, cslink karta, cslink kupony, cslink kupon, skylink multi, multi, hd, skylink kombi, aktivacia programov skylink, ako aktivovat skylink 

Digestory

Dátum uloženia: 24 May 2011 09:39 
URL: http://digestory.info

Popis: Pokiaľ sa do digestorov príliš nevyznáte, nezúfajte. Webstránka digestory.info sa Vám pokúsi pomôcť.

Kľúčové slová: digestory, odsavace par 

Blog o hodinkách

Dátum uloženia: 19 May 2011 15:54 
URL: http://modne-hodinky.blogspot.com

Popis: Nájdete tu aktuálne informácie o nových kolekciách a zaujímavé novinky zo sveta hodiniek.

Kľúčové slová: blog o hodinkách, hodinky, naramkove hodinky, panske hodinky, damske hodinky, vreckove hodinky, farebne hodinky, luxusne hodinky, predaj hodiniek, elegantne hodinky, sportove hodinky 

Solární kolektory, solární systémy

Dátum uloženia: 19 May 2011 12:29 
URL: http://www.propuls.cz

Popis: Výroba, prodej a montáž: solární kolektory, solární systémy, tepelná čerpadla. Dodávky ucelených solárních systémů pro ohřev TV, pro vytápění bazénů a přitápění. Využití alternativních zdrojů energie.

Kľúčové slová: Výroba, prodej a montáž: solární kolektory, solární systémy, tepelná čerpadla. Dodávky ucelených solárních systémů pro ohřev TV, pro vytápění bazénů a přitápění. Využití alternativních zdrojů energie. 

Lana, řetězy - Monteco

Dátum uloženia: 13 May 2011 09:08 
URL: http://www.monteco.cz

Popis: Dodáváme lana, řetězy, vázací prostředky. Náš kompletní sortiment obsahuje ocelová lana, vázací lana, vysokopevnostní řetězy, lesnické řetězy, sněhové řetězy textilní popruhy a upínací popruhy.

Kľúčové slová: Dodáváme lana, řetězy, vázací prostředky. Náš kompletní sortiment obsahuje ocelová lana, vázací lana, vysokopevnostní řetězy, lesnické řetězy, sněhové řetězy textilní popruhy a upínací popruhy. 

GAVA portál plastové, hliníkové alebo drevené

Dátum uloženia: 07 May 2011 17:08 
URL: http://www.gavaportal.sk

Popis: Nepredávame ale informuje. Toto je naše heslo. Chceme dosiahnuť aby koncový zákazník si vyberal okná a dvere na základe ich vlastností a odporúčaní a až potom podľa ceny. Informujte sa o oknách a dverách ale aj o garážových bránach prípadne zimných záhradách a pod.

Kľúčové slová: okná, dvere, plastové, hliníkové, drevené 

Světelná a zvuková technika – DJ technika

Dátum uloženia: 17 Apr 2011 17:04 
URL: http://www.diskocentrum.cz

Popis: Diskocentrum.cz je e-shop nabízející světelnou a zvukovou techniku přímo za velice příznivé ceny. Jsme přímým dovozcem firmy WEINAS.

Kľúčové slová: Světelná technika, zvuková technika, LED technika, party zboží, vše pro párty, Otočné hlavy, laser, scan, LED 

Kompresory Praha

Dátum uloženia: 16 Apr 2011 19:01 
URL: http://m-007.blgz.cz

Popis: Kompresory Praha - Šroubové a pístové kompresory, rozvody stlačeného vzduchu a zařízení na úpravu stlačeného vzduchu. Zařízení pro autoservisy, pneuservisy, lakovny, klempírny.

Kľúčové slová: Kompresory, kompresor, šroubové kompresory, pístové kompresory, Praha, rozvody stlačeného vzduchu 

Kompresory Schneider

Dátum uloženia: 16 Apr 2011 19:00 
URL: http://kompresory.blgz.cz

Popis: Kompresory Schneider, autorizovaný zástupce tlakové vzduchotechniky SCHNEIDER Šroubové a pístové kompresory, rozvody stlačeného vzduchu a zařízení na úpravu stlačeného vzduchu. Zařízení pro autoservisy, pneuservisy, lakovny, klempírny.

Kľúčové slová: Kompresory Schneider, kompresor Schneider, kompresory, kompresor, Schneider, šroubové kompresory 

Odvlhčovače vzduchu

Dátum uloženia: 16 Apr 2011 18:58 
URL: http://odvlhcovace-vzduchu.blgz.cz

Popis: Kondenzační odvlhčovače vzduchu jsou velikým pomocníkem všude tam, kde je na závadu nadměrná vlhkost vzduchu a prostředí. Vysoušení staveb, bytů, vysoušení skladů i po povodních.

Kľúčové slová: Kondenzační odvlhčovače vzduchu jsou velikým pomocníkem všude tam, kde je na závadu nadměrná vlhkost vzduchu a prostředí. Vysoušení staveb, bytů, vysoušení skladů i po povodních.  

Stavební stroje

Dátum uloženia: 16 Apr 2011 18:56 
URL: http://stavebni-stroje.blgz.cz

Popis: Stavební stroje a míchačky, míchadla, vibrační, hutnící a řezací technika. Stavební vrtáky, lyžinové výtahy, shozy na suť, stavební i zahradní kolečka, kondenzační odvlhčovače vzduchu.

Kľúčové slová: Stavební stroje, stavební míchačky, stavební vrtáky, stavební výtahy, stavební řezačky, stavební řezací stroje, stavební řezací technika, stavební kolečka 

Zvuk.sk - profesionálna zvuková technika

Dátum uloženia: 14 Apr 2011 22:16 
URL: http://www.zvuk.sk

Popis: V eshope Zvuk.sk predávame profesionálnu audio a DJ techniku, mixážne pulty, zosilňovače, reproduktory, mikrofóny.

Kľúčové slová: zvuková technika, audio technika, dj technika, mikrofóny, mixážne pulty, zosilňovače 

Strechy a krovy

Dátum uloženia: 14 Apr 2011 18:40 
URL: http://strechy-krovy.info

Popis: Informačná webstránka strechy-krovy.info poskytuje zaujímavé a užitočné informácie o strechách a krovoch. Nájdete tu prehľad značiek, akcie, druhy striech a strešných kritín.

Kľúčové slová: strechy, krovy, stresne krytiny, Tondach, Bramac, Onduline, strecha  

TIKA, spol. s r. o. | meracia a regulačná tec

Dátum uloženia: 13 Apr 2011 16:21 
URL: http://www.tika.sk

Popis: Spoločnosť TIKA sa špecializuje na predaj meracej a regulačnej techniky od svetových výrobcov ako BOSCH, Metrel, ELECTRON a podobne. Vďaka starostlivému výberu obchodných partnerov dodávame na trh vysokokvalitné produkty, ktoré obstoja aj v náročných podmienkach priemyselných prevádzok.

Kľúčové slová: Tika, internetový obchod, predaj, meracia, regulačná, technika, revízne prístroje, tlakomery, digitálne teplomery, digitálne multimetre, snímače teploty, osciloskopy, termokamery, bosch, fluke, summit 

Úprava pitnej a úžitkovej vody| Danum s.r.o.

Dátum uloženia: 30 Mar 2011 11:47 
URL: http://www.upravnavody.sk

Popis: Špecializujeme sa na úpravu a filtráciu vody v rodinných domoch, bytoch, polyfunkčných a priemyselných objektoch. Poskytujeme predaj, poradenstvo, inštaláciu a servis. Ponúkame filtre, reverznú osmózu, zmäkčovače, UV sterilizátory, odstraňovače dusičnanov, železa, výdajníky, priemyselné filtre.

Kľúčové slová: komplexná úprava vody, filter na vodu, reverzná osmóza, výdajník vody, zmäkčovač tvrdej vody, UV sterilizátor, odstraňovač dusičnanov, železa, mangánu, priemyselná filtrácia 

TomsHardware - ALU profily pre LED pásiky

Dátum uloženia: 20 Mar 2011 21:33 
URL: http://www.tomshardware.sk

Popis: Firma TomsHardware vznikla v roku 2009 a v súčasnej dobe sa zaoberáme predovšetkým distribúciou, predajom a montážou priemyselnej televízie, zabezpečovacích a dochádzkových systémov a predajom elektroniky formou Veľkoobchodu - Maloobchodu.

Kľúčové slová: LED lišty, ALU led profily, LED technológia, LED pásiky, LED žiarovky, LED svietidlá, LED diódy 

Mechanik - stavebné stroje

Dátum uloženia: 25 Feb 2011 12:44 
URL: http://mechanik.cz

Popis: Firma Mechanik prevádzkuje veľkoobchod ponúkajúci mechanizáciu a stroje pre stavebníctvo a priemysel. V priestoroch firmy v ČR a SR zabezpečujeme predaj stavebných strojov a mechanizácie, opravy stavebných strojov, požičovňu a servis.

Kľúčové slová: stavebné stroje, predaj stavebných strojov, požičovňa stavebných strojov, elektrocentrály, ohrievače, píly, miešačky, stavebné výťahy, shozy, rezačky, ubíjadlá 

Movako – Heatshrink & Cableties

Dátum uloženia: 18 Feb 2011 11:22 
URL: http://www.movako.sk

Popis: Movako importuje zmrstovacie buzirky, stahovacie pasky, pletene hadice a izolacne hadice pouzivane v automobilovom a elektrotechnickom priemysle. Hlavnym trhom je Stredna a Vychodna Europa

Kľúčové slová: zmrstovacie buzirky, stahovacie pasky, pvc, movako, automobilovy priemysel, elektrotechnicky priemysel, zmrstovacia buzirka, stahovacia paska, kable, pletene hadice, briaded sleeve, atum, hellermann 

Teplomery, senzory a snímače – Micro-Epsilon

Dátum uloženia: 16 Feb 2011 08:28 
URL: http://www.micro-epsilon.sk

Popis: Micro-Epsilon, autorita v oblasti merania vzdialenosti, profilu, teploty a sily. Nájdete tu najširší výber vysoko presných snímačov a meracích prístrojov.

Kľúčové slová: Teplomery, senzory, snímače, bezdotykové teploměry, snímače polohy 

Ragálové systémy Proman

Dátum uloženia: 13 Feb 2011 15:42 
URL: http://www.regaly-proman.cz

Popis: Pro překládací skladiště jsou bez pochyby nejlepší paletové regály, zatímco regálové systémy promenší sklady a domácnosti jsou nejvíce regály policové případně konzolové. Jedna polička regálu pak unese několik set kilo, takže nějaký podobný regál je například vhodný pro uschování vína. Regály Proman

Kľúčové slová: Regálové systémy, regály,  

Audio technika predaj slúchadiel - E-shop

Dátum uloženia: 12 Feb 2011 14:55 
URL: http://www.audio-technica.sk

Popis: Predaj kvalitných a značkových slúchadiel pre domáce aj profesionálne použitie. Predávame len špičkové výrobky najvyššej kvality za skvelé ceny. Klientom ponúkame plný servis a pomoc s výberom vhodného výrobku. Viac na www.audio-technika.sk

Kľúčové slová: sluchadla, sluchatka, koss, AKG, sennheiser, ultrasone, slúchadlá, hifi 

MINIMAX OFZ org. zložka

Dátum uloženia: 07 Feb 2011 10:25 
URL: http://www.hasici-zarizeni.cz

Popis: S ohľadom na požiadavky zákazníka zaistíme inštaláciu a údržbu stabilných hasiacich zariadení a elektrickej požiarnej signalizácie. Ďalej ponúkame špeciálne hasiace systémy, hasiace prostriedky, prenosné hasiace prístroje, protipožiarne predely ai

Kľúčové slová: Sprinklery, SHZ, minimax, hasiace, zariadenia, FM200, Novec1230, požiarne, signalizácia, EPS  

Nokia X6

Dátum uloženia: 23 Jan 2011 00:05 
URL: http://nokiax6.hostujem.sk

Popis: Web o nokia X6, recenzie, java hry, aplikácie, témy, obrázky

Kľúčové slová: nokia, x6, java, hry, temy, témy, aplikácie, aplikacie 

Limex, s. r. o.

Dátum uloženia: 19 Jan 2011 13:28 
URL: http://limex-naradi.cz

Popis: Vykonávame veľkoobchodný aj maloobchodný predaj ručného náradia, nástrojov, malých strojov a doplnkového sortimentu. Jedná sa o profesionálne náradie pre stavebné, strojárske a opravárenské odbory. Poskytujeme tiež poradenstvo o výrobkoch a produktoch.

Kľúčové slová: náradie, ručné, elektrické, malé stroje, murárske, stavebné, zváracie, potreby, pneumatické, kompresory, meradlá, brusivo, predlžovacie káble, ochranné pomôcky. 

GPS zariadenia a novinky

Dátum uloženia: 18 Jan 2011 14:14 
URL: http://gpsnavigacia.eu

Popis: Novinky z oblasti GPS technológií a navigácii. Zabavte sa na zábavných článkoch, prečítajte si novinky vo svete technológií, finty, kde hľadať dobré ceny, návody a software pre vaše GPS navigácie.

Kľúčové slová: GPS, satelit, satelitná technológia, GPS navigácia, navigácia, technika, technológia, GPS technológia, TomTom, Garmin, Nokia, mobilná technológia, Gps aplikácia, software, hardware, technicky 

Zámočníctvo Točimon Praha

Dátum uloženia: 10 Jan 2011 13:02 
URL: http://www.zamecnictvi-tocimon.cz

Popis: Stavebné zámočníctvo Točimon dodáva na mieru pojazdové a garážové vráta, ploty všetkých druhov, zámočnícke schody, bránky, zábradlia, nábytok, kovové konštrukcie, dlažbu a stavebné práce. Vyrábame kvalitné výrobky z nerezu, ocele, hliníka a mosadze.

Kľúčové slová: ploty, vráta, schody, stavebné zámočníctvo, kovové konštrukcie, nerez 

Stavba domu

Dátum uloženia: 09 Jan 2011 18:54 
URL: http://stavebnecentrum.sk

Popis: Portál stavebnecentrum.sk prináša užitočné články, ktoré vám určite pomôžu pri stavbe domu, chaty či krbu. Ako postaviť chatu, bungalov či drevenicu, alebo ako na stavbe ušetriť sa dozviete na našom webe.

Kľúčové slová: stavba, dom, chata, bungalov, drevenica, krbu, stavba domu, chaty, krbu, rady, pomoc 

Toi Toi, sanitárne systémy, s r.o.

Dátum uloženia: 02 Jan 2011 09:54 
URL: http://www.toitoi.cz

Popis: Prenájom a servis zariadení staveniska a stavieb, sanitárne vybavenie športových, kultúrnych a spoločenských akcií. Mobilné toalety, pisoáre a umyvárne.

Kľúčové slová: toi toi, mobilné toalety, mobilné wc, oplotenie, ploty, zábrany, stavebné bunky 

Garážová vrata

Dátum uloženia: 29 Nov 2010 17:32 
URL: http://www.igarazovavrata.cz

Popis: Garážová vrata mohou být v několika provedení, které si Vy, jako potencionální zákazník můžete koupit.

Kľúčové slová: Garážová vrata 

Blu-Ray technológia

Dátum uloženia: 29 Nov 2010 14:39 
URL: http://blu-ray.ledtv.name

Popis: Blu-Ray a HDTV - Blu-Ray je nový štandard pre disky načítavateľné modrým laseom, celkom iným ako je ten červený pre klasické DVD. Štadnard pritom spoločne vyvíja niekoľko renomovaných značiek.

Kľúčové slová: Blu-Ray, blue-ray, bluray, mechanika, HDTV, High Definition, televízia, televízor, LED TV, OLED, Sony, televízna technika, technika, veda, technické, obraz, displej 

DA Servis

Dátum uloženia: 25 Oct 2010 17:29 
URL: http://www.daservis.sk

Popis: DA Servis s.r.o. Púchov. Spoločnosť zaoberajúca sa strojárenskou výrobou, výrobou oceľových konštrukcií, výrobou a  montážou hál.

Kľúčové slová: kovoobrábanie, konštrukcie hál,  plechy, strojárstvo, Strojárska výroba,  stavebné zámočníctvo,  výroba konštrukcií, výroba a montáž  hál, oceľové konštrukcie 

MAHRLO - Priemyselná meracia a regulačná tech

Dátum uloženia: 14 Oct 2010 21:40 
URL: http://www.priemyselne.eshopmahrlo.sk

Popis: Divízia priemyselnej meracej a regulačnej techniky má vo svojom sortimente:snímanie a meranie teploty,snímanie výšky hladiny,meranie prietoku,snímanie a meranie tlaku a vlhkosti,prevodníky,napájacie zdroje,zobrazovacie a ukazovacie prístroje,regulátory teploty a tlaku,priemyselné armatúry a ventily

Kľúčové slová: snímanie a meranie teploty, snímanie výšky hladiny, meranie prietoku - snímanie a meranie tlaku a vlhkosti - prevodníky neelektrických a elektrických veličín, napájacie zdroje, - zobrazovacie a ukazov 

Ložiská, elektronáradie, zváračky, hadice

Dátum uloženia: 13 Oct 2010 22:58 
URL: http://duvalo.sk

Popis: Predaj ložísk a ložiskového príslušenstva. Výroba hydraulických hadíc. Distribúcia elektronáradia a zváracej techniky. Elektronáradie značky Makita, technika Husqvarna. Produkty pre strojárenský sortiment.

Kľúčové slová: ložisko,ložiská,klinový remeň,klinové remene,segerky,segerové poistky,manžety,gufero,guferá,loctite,lozisko,loziska,hydraulické hadice,hydraulicke hadice,zváranie,zvárač,zvárací,materiál,gufera,manzet 

Satelitní přijímače, antény, paraboly

Dátum uloženia: 27 Sep 2010 09:26 
URL: http://www.hofisat.cz

Popis: Firma Hofisat Praha prodává satelitní techniku jako satelitní přijímače, antény, paraboly, anténní zesilovače, satelitní komplety, DVB-T přijímače, set top boxy a další příslušenství (kabely, korekce, ovladače, držáky, anténní stožáry apod.). Provádí montáž satelitu, montáže rozvodů STA a kompletní

Kľúčové slová: antény, montáž satelitu , montáž satelitu praha, satelitní přijímače, paraboly, anténní zesilovače, set top box 

Kompresory skrutkové kompresory piestové

Dátum uloženia: 17 Sep 2010 16:29 
URL: http://www.kompresory-servis.sk

Popis: Kompresory skrutkové a piestové, Predaj a servis kompresorov, dúchadiel, sušičov a filtrov stlačeného vzduchu. Úprava stlačeného vzduchu: sušičky vzduchu, filtre, filtračné vložky, dúchadlá, vývevy, olejové separátory, vzdušníky, odvádzače kondenzátu. Pneumatické náradie.

Kľúčové slová: kompresory, kompresor, vývevy, vývevy, dúchadlo, dúchadlá 

NAREX CONSULT, akciová spoločnosť

Dátum uloženia: 31 Aug 2010 11:00 
URL: http://narexcon.cz

Popis: Sme súčasťou M & V HOLDING a.s. a zastupujeme viac ako tristo výrobcov. Predávame náradie a nástroje na obrábanie kovov a dreva, upínacie náradie, brusivo, meradla, elektrické, pneumatické a ručné náradie, malé obrábacie stroje.

Kľúčové slová: Narex, Makita, Tona, vŕtačky, brúsky, kľúče, vrtáky, frézy, závitníky, náradie 

Autorizovaný predajca Nokia Banská Bystrica

Dátum uloženia: 17 Aug 2010 18:10 
URL: http://www.nokiabb.eu

Popis: Nokia Banská Bystrica je autorizovaný predajca značky Nokia, ponúkajúci výhradne originálny tovar určený pre Slovenský a Český trh. Poskytujeme vysoko-kvalitný a expresne rýchly servis.

Kľúčové slová: Nokia, Banská Bystrica, mobil, mobilný telefón, Nokia telefóny, servis Nokia, autorizovaný predajca, autorizovaná predajňa, telefón, telefóny Nokia, navigácia, Ovi, Ovi Mapy 

Prodej software - CZSOFT

Dátum uloženia: 31 Jul 2010 13:08 
URL: http://www.czsoft.cz

Popis: Internetový obchod www.czsoft.cz se specializuje na prodej software předních světových výrobců. V nabídce najdete software gigantů jako jsou například Adobe, Microsoft, Corel a dalších. Počítačové programy všech kategorií za skvělé ceny na www.czsoft

Kľúčové slová: prodej software, software, počítačové programy 

mojeEnergie - Váš sprievodca energetikou

Dátum uloženia: 16 Jul 2010 09:47 
URL: http://www.mojeenergie.cz

Popis: Celkový pohľad na energetiku od základných pojmov, princípov fungovaní energetických trhov, informácií o aktuálnom dianí až po detailní pohľad na energetickou legislatívu. S informáciami, ktoré nájdete na portálu mojeEnergie, máte "Energii pod kontrolou".

Kľúčové slová: energie, energetika, legislativa, plynárenství, teplárenství, zákon, vyhláška, OZE, ČEZ, OTE, ERÚ, RWE, PRE, MPO, odběratel, dodavatel, distribuce, elektřina, elektrická energie, plyn, teplo, koncepce 

Betónové ploty

Dátum uloženia: 06 Jul 2010 15:07 
URL: http://beves.sk

Popis: Kam s betónovým plotom? Betónový plot sa hodí ako okrasné ohraničenie záhrady, vysoké susedské deliace steny (výška až 2,5m), krytý plac pre vozidlo, bezpečnostné oplotenie priemyslového objektu, protihlučná bariéra, koterce a výbehy pre zvieratá (veľká výhoda bezúdržbovosti), separácia pre kompost.

Kľúčové slová: betónové ploty,betónový plot,ploty,plot,beves 

Internetový obchod www.meraj.sk

Dátum uloženia: 08 Jun 2010 11:21 
URL: http://www.meraj.sk

Popis: To najlepšie pre meranie Už vyše 15 rokov Vám ponúkame to najlepšie pre meranie. Naše uhlomery, vodováhy, nivelačné prístroje, statívy, metre, odolné telefóny a GPS navigácie Vám ponúkame vo vysokej kvalite od špičkových svetových výrobcov geodetickej a stavebnej, nivelačnej a meracej techniky.

Kľúčové slová: meradlá,teodolit,nivelačné prístroje,GPS navigácie 

Mikroskop, mikroskopy, školní mikroskopy

Dátum uloženia: 25 May 2010 18:30 
URL: http://www.motic.cz

Popis: Společnost Intraco Micro spol. s r.o. nabízí prodej a servis mikroskopů Motic. Mikroskopy jak pro profesionální, tak i školní žákovské potřeby. Široká nabídka průmyskových, laboratorních a digitálních mikroskopů. Více informací naleznete na www.motic.cz

Kľúčové slová: mikroskop, mikroskopy, školní mikroskopy, laboratorní mikroskopy 

Samsung Omnia

Dátum uloženia: 06 May 2010 09:37 
URL: http://samsungomnia.eu

Popis: Stránky o mobilních telefonech Samsung řady Omnia. Řada Omnia se na trhu objevila poprvé v červenci 2008 s typem i900. Tento telefon jako všechny přístroje řady Omnia pohání operační systém Windows Mobile 6.1.

Kľúčové slová: Samsung Omnia, i900, sgh, hry, aplikace, hd i8910, recenze, návody, manuál, omnia, 8gb, 16gb, ke stažení, zdarma 

Tepelná čerpadla

Dátum uloženia: 09 Apr 2010 14:42 
URL: http://www.e-tepelna-cerpadla.cz/

Popis: Tepelné čerpadlá, vrty, kolektory, vykurovanie systémom zem-voda a vzduch voda pre rodinné domy. Tepelné čerpadlá ponúkajú moderné a ekologické vykurovanie pre rodinné domy. Úsporné vykurovanie tepelným čerpadlom využijeme na ohrev teplej vody alebo ako klimatizáciu. Na čerpanie tepla sa využíva

Kľúčové slová: kúrenie, vykurovanie, tepelné čerpadlá